Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 6d. 16:26

Rusai siunta: „Rio 2016“ organizatoriai Krymą grąžino Ukrainai

Olimpinių žaidynių atidarymo transliacija
„Scanpix“ nuotr. / Olimpinių žaidynių atidarymo transliacija

Rusijos žiniasklaida niršta – Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių metu Krymas buvo priskirtas Ukrainai, o ne Rusijai. Tą buvo galima matyti vinjetėje, kai abiejų šalių delegacijos žingsniavo į stadioną.

Šiemet olimpinių žaidynių šeimininkai pasistengė, kad televizijos žiūrovams būtų pateikta kuo daugiau naudingos informacijos.

Prie kiekvienos šalies buvo pateikiamas ne tik vėliavnešys, jo sporto šaka, šalies gyventojų skaičius bei Brazilijoje startuosiančių atletų skaičius, tačiau ir valstybės vieta pasaulio žemėlapyje.

Įtemptuose santykiuose su ukrainiečiais esantys rusai iš karto pastebėjo, kad Krymas vis dar buvo įvardijamas kaip Ukrainos, o ne Rusijos dalis.

Tai kai kurie Rusijos žiniasklaidos kanalai įvardijo vienu žodžiu: „Skandalas“.

2014-aisiais Rusijos užgrobto Krymo aneksiją plačioji tarptautinė visuomenė laiko neteisėta. Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja yra patvirtinusi rezoliuciją, patvirtinančią, kad vadinamasis Krymo referendumas yra nelegitimus ir jo teritorijos prijungimas prie Rusijos yra neteisėtas. Rusijai už Krymo aneksiją yra taikomos tarptautinės sankcijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką