Rūta Meilutytė – dar vienas rekordas ir vieta 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje

Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė
0

Lietuvos plaukimo princesė Rūta Meilutytė tęsia rekordų šturmą pasaulio plaukimo čempionate Stambule (Turkija). Plaukikė penktadienio rytinėje sesijoje įveikė 100 metrų krūtine kvalifikaciją ir geriausiu rezultatu pateko į pusfinalį.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunkite ir kartu stebėkite bei diskutuokite apie Rūtos Meilutytės pasirodymą Turkijoje.

R.Meilutytė pasirodė paskutiniajame 7-ajame plaukime ir finišo sienelę palietė pirmoji. 15-metės laikas – 1:04, 69. Tai naujas Lietuvos rekordas. Iš viso Turkijoje auksinė žuvelė jau pagerino 7 Lietuvos rekordus – kiekvienas jos pasirodymas atnešė naują įrašą šalies rekordų istorijoje.

Pusfinaliai vyks penktadienio vakarą – nuo 20:09 val.

Vakare vieną aukso medalį jau iškovojusi R.Meilutytė dar dalyvaus 100 metrų kompleksinio plaukimo finale. Starto pradžia 20:52 val.

100 metrų krūtine atrankoje taip pat dalyvavo kita lietuvė Raminta Dvariškytė. Ji nuotolį įveikė per 1:07,97 ir tarp 60 dalyvių užėmė 25 vietą.

Temos: 1 Rūta Meilutytė