2012 12 14

Rūta Meilutytė – dar vienas rekordas ir vieta 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje

Lietuvos plaukimo princesė Rūta Meilutytė tęsia rekordų šturmą pasaulio plaukimo čempionate Stambule (Turkija). Plaukikė penktadienio rytinėje sesijoje įveikė 100 metrų krūtine kvalifikaciją ir geriausiu rezultatu pateko į pusfinalį.
Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė
Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Rūta Meilutytė

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunkite ir kartu stebėkite bei diskutuokite apie Rūtos Meilutytės pasirodymą Turkijoje.

R.Meilutytė pasirodė paskutiniajame 7-ajame plaukime ir finišo sienelę palietė pirmoji. 15-metės laikas – 1:04, 69. Tai naujas Lietuvos rekordas. Iš viso Turkijoje auksinė žuvelė jau pagerino 7 Lietuvos rekordus – kiekvienas jos pasirodymas atnešė naują įrašą šalies rekordų istorijoje.

Pusfinaliai vyks penktadienio vakarą – nuo 20:09 val.

Vakare vieną aukso medalį jau iškovojusi R.Meilutytė dar dalyvaus 100 metrų kompleksinio plaukimo finale. Starto pradžia 20:52 val.

100 metrų krūtine atrankoje taip pat dalyvavo kita lietuvė Raminta Dvariškytė. Ji nuotolį įveikė per 1:07,97 ir tarp 60 dalyvių užėmė 25 vietą.