2014 06 26

Rūtos Meilutytės rezultatai ne svarbiausiose rungtyse Anglijoje: penkta, septinta ir pirma

Anglijoje vykstančiose tarptautinėse "British Gas International Meet 2014" plaukimo varžybose Plimuto koledžo garbę ginanti 17-metė Rūta Meilutytė ketvirtadienį padėjo savo mokyklai laimėti 4 po 100 metrų laisvu stiliumi merginų finalą.
Rūta Meilutytė
Rūta Meilutytė / LRT nuotr.

Grace Vertigans, Julie Meynen, Shauna Lee ir R.Meilutytė distanciją įveikė per 3 minutes 43,72 sekundės. Pažymėtina, jog Lietuvos plaukimo rinktinės lyderė savo atkarpą įveikė greičiausiai – per 55,30 sekundės.

Antroji vieta (3:45,97) atiteko varžybų šeimininkių kvartetui – Rebeccai Guy, Jessicai Lloyd, Georgiai Barton ir Emmai Saunders.

Trečiąja pozicija (3:49,38) tenkinosi Šefildo merginų komanda, kurią sudarė Rebecca Turner, Maya Westlake, Darcy Deakin bei Isobel Grant.

R.Meilutytė taip pat varžėsi ir 50 metrų peteliške bei 200 metrų laisvuoju stiliumi finaluose.

50 metrų peteliške finale lietuvė nuotolį nuplaukė per 27,68 sekundės ir užėmė penktąją vietą (čempionės Rache Kelly laikas – 26,80 sek.), o 200 metrų laisvuoju stiliumi finale trasą įveikusi per 2:08,52 finišavo paskutinė – septinta (čempionės Siobhan-Marie O'Connor laikas – 1:57,28).

Ketvirtadienio vakarą R.Meilutytė varžybose Mančesteryje turėtų dalyvauti 50 m laisvu stiliumi bei 100 m krūtine kvalifikaciniuose plaukimuose.