2009 01 21

„Rykliai“ – nesustabdomi

Trisdešimt ketvirtą pergalę 45-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vakarų konferencijos Ramiojo vandenyno pogrupio ir absoliutus pirmenybių lyderis San Chosė „Sharks“ klubas.
Vankuverio komandos vartininkas neturėjo kada nuobodžiauti
Vankuverio komandos vartininkas neturėjo kada nuobodžiauti / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namie „Sharks“ ledo ritulininkai po pratęsimo 2:1 nugalėjo trečiąją vietą Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų pogrupyje užimančią bei 26-ą nesėkmę čempionate patyrusią Vankuverio „Canucks“ (51 tšk.) komandą.

Svečiai šiame mače pirmavo po Tayloro Pyatto (12:38) įvarčio. Rezultatą, likus žaisti mažiau nei minutę trečiajame kėlinyje (59:20), išlygino Devinas Setoguchi, o pergalingo įvarčio autoriumi per pratęsimą tapo Patrickas Marleau (63:08).