Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 30d. 12:27

Santakos parke Kaune – nemokamas sporto klubas po atviru dangumi

Treniruokliai Santakos parke Kaune
Kaunas.lt nuotr. / Treniruokliai Santakos parke Kaune

Nuo šiol kauniečiai nemokamai pasimankštinti gali ir Santakos parke. Netoli Kauno pilies, prie pat vaikų žaidimų aikštelės įrengti nauji lauko treniruokliai, papildyti lygiagretėmis ir skersiniais.

„Lauko treniruoklių idėją prieš trejus metus parsivežiau iš Turkijos. Nedelsdami surengėme viešuosius pirkimus ir pradėjome įrenginėti lauko treniruoklius kauniečių pamėgtose laisvalaikio vietose. Nors iš pradžių buvo įsitvirtinusi nuostata, kad jie daugiausia skirti vyresnio amžiaus žmonėms, dabar papildytas įrenginių rinkinys suteikia galimybę pasimankštinti ir jauniems žmonėms“, – teigė Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas.

Papildė lygiagretėmis ir skersiniais

Vienu metu pratimus lauko treniruokliu gali atlikti 2–3 žmonės. Ant kiekvieno įrenginio priklijuotas lipdukas parodo, kaip juo naudotis ir teisingai atlikti judesius.

„Santakos parke iš viso įrengta 12 treniruoklių komplektas, kurie, vicemero S.Buškevičiaus iniciatyva, buvo papildyti lygiagretėmis ir skersiniais. Šalia yra vaikų žaidimo aikštelė, dėl to vaikams atskirų treniruoklių neįrenginėjome“, – teigė Kauno miesto savivaldybės Centro seniūnijos vadovas Vytautas Pauliukas.

Šįmet – dar 3 nauji komplektai

Šią savaitę treniruoklių komplektai buvo sumontuoti ir Nemuno saloje. Čia mankštintis gali ne tik suaugusieji, bet ir vaikai – šioje vietoje įrengtas vienas specialiai jiems skirtas lauko treniruoklis. Dar vienas įrenginys pritaikytas judėjimo negalią turintiems kauniečiams.

Treniruoklius įrengusios įmonės „Sveikata tau“ vadovas Arūnas Baranauskas patvirtino, kad Kaunas – pirmasis šalies miestas, taip aktyviai įgyvendinantis užsibrėžtą tikslą per dvejus metus visose seniūnijose sumontuoti bent po vieną lauko treniruoklių komplektą.

Šiuo metu miesto parkuose, miško aikštelėse ir kitose viešose vietose įrengta daugiau nei 230 treniruoklių. Neliko nė vienos seniūnijos, kurioje nebūtų bent vieno lauko treniruoklių komplekto. Iki šių metų pabaigos dar 3 treniruoklių komplektus planuojama įrengti Kauno marių 1-ajame paplūdimyje, Kleboniškio miško bei Lampėdžių miško aikštelėse.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką