Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalį vykusiame „Powerfight“ turnyre – aršios kovos ir skaudūs nokautai

„Powerfight“ turnyras
Beno Dragūno nuotr. / „Powerfight“ turnyras
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenos amfiteatre įvykęs jau tradiciniu tampantis dvikovinio sporto POWERFIGHT ciklo turnyrų tęsinys tapo savaitgalio aktualija sporto aistruoliams.

,,Powerfight“ renginyje gausiai susirinkę žiūrovai mėgavosi net dešimčia kraują stingdančių kovų, kuriuose susijungė skirtingas kovos rūšis kultivuojantys sportininkai. Pagal muaythai ir K1 taisykles kovojantys perspektyviausi Lietuvos sportininkai ir svečiai iš užsienio stebino kvapą gniaužiančiu ir adrenalino kiekį kraujyje pumpuojančiu reginiu.

Pirmojoje kovoje pagal K-1 taisykles susirungė Vilniaus sporto klubo ,,Sparta Gym“ auklėtinis Laurynas Sriubiškis ir Marijampolės ,,Remeris“ sportininkas Lukas Grigaitis. Pergalę teisėjų sprendimų šioje dvikovoje išplėšė Laurynas Sriubiškis.

Antrojoje vakaro dvikovoje teisėjai pergalę turėjo atiduoti Marijampolės klubo ,,Remeris“ auklėtiniui Rokui Varankai, į ringą stojusiam prieš kauniečių palaikomą ,,Titanas“ kovotoją Lauryną Čižinauską.

Įsibėgėjus vakaro kovoms, Kauno ,,Titano“ kovotojas Mantas Žaromskis nukautavo Utenos ,,Impuls“ atstovą Marių Mineiką, taip sukeldamas tikrą emocijų bangą visoje arenoje.

Apgindamas sporto klubo ,,Titanas“ garbę, kaunietis Mindaugas Narauskas, nuskynė laurus prieš trakietį, klubo „Mustangas“ atstovą Karolį Bują, pasiųsdamas priešininką į nokautą. Mindaugas Narauskas yra nuolatinis turnyro dalyvis, kuris pergales skina nokautais.

Sekdamas kolegos pavyzdžiu, ,,Titano“ atstovas, vienas iš spaudoje gvildenamų brolių dvynių, Aurimas Saulis – savo klubui išplėšė dar vieną pergalę, teisėjų sprendimu laimėjęs prieš Panevėžio ,,Kovos Akademijos“ atstovą Vytautą Masioką.

Pagal muaythai taisykles susigrūmus klaipediečiui, sporto klubo ,,Muaythai Imperija“ sportininkui Dovydui Pileniui ir Trakų ,,Mustangas“ atstovui Andriui Kasovskiui, pergalę teisėjų sprendimu iškovojo trakietis.

Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras
Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras

Septintojoje vakaro dvikovoje pasirodė antrasis brolis dvinys Aidas Saulis, atstovaujantis Kauno „Titano“ klubui. Aidas Saulis surėmė pirštines su Kauno ,,K-1 karys“ atstovu Žydrūnu Juodžiu. Kova kaustė dėmėsį, nes abu priešininkai buvo lygiaverčiai. Sekdamas brolio pavyzdžiu, pergalę, priešininkui atsisakius tęsti kovą, išplėšė „brolis dvynys“.

Dar vienoje ilgai lauktoje dvikovoje Jonas Valančius, Kauno klubo „Titanas“ atstovas, per pirmąsias sekundes pasiuntė priešininką į nokdauną ir alytiškio Gyčio Trukanavičiaus, atstovaujančio sporto klubą „Du Vilkai“ sekundantams atsisakius toliau tęsti kovą, pergalės skonį pajuto kaunietis.

Daugiausiai diskusijų sukėlė ir labiausiai laukiamos buvo tarptautinės kovos, kuriuose vieni perspektyviausių Lietuvos atstovų, Kauno „Titanas“ sporto klubo nariai surėmė pirštines su garsiais Baltarusijos ir Latvijos profesionalais.

Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras
Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras

Vakaro tarptautinėje super dvikovoje į ringą įžengė Lietuvos atstovas Mantas Stankis ir Baltarusijos čempionas bei „Wako“ Europos kikbokso čempionato prizininkas Pavelas Šelestas. Lietuvos atstovui namų sienos ir gausios publikos ovacijos, bei paraginimo šūksniai – nepadėjo. Baltarusijos profesionalas nokautu iškovojo nugalėtojo taurę.

Turnyrą vainikavo paskutinė, super sunkiasvorių dvikova. Joje pirštines surėmė „K-1 World“ ir „Heroes“ turnyrų nugalėtojas, liaudyje „Guminiu meškučiu“ vadinamas Martynas Knyzelis ir Latvijos sunkiasvoris Janis Ginters. Dvikova tikrąja to žodžio prasme stingdė kruają. Tačiau priešininko dydis ir patirtis neišgąsdino Lietuvos atstovo ir lietuvis aiškia persvara įrodė priešininkui savo pranašumą, taip apgindamas Lietuvos garbę.

Kraują stingdančias kovas stebėjo, nugalėtojus apdovanojo ir sveikino žymūs Lietuvos sporto, verslo ir teisės atstovai. Renginio organizatoriai dėkojo rėmėjams, be kurių šie turnyrai įvykę nebūtų, žaviosioms Kauno Žalgirio šokėjoms, pranešusioms apie kiekvieną raundą ir net sukėlusioms tikrą šou dvikovų ringe ir, žinoma, ištikimiems žiūrovams, atėjusiems pažiūrėti POWERFIGHT ciklo turnyro prieš didžiąją areną.

Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras
Beno Dragūno nuotr./„Powerfight“ turnyras

„Smagu stebėti ne tik kraują stingdančias kovas, tačiau ir susižavėjimo kupiną publiką, palaikančią savo atstovus, sergančią už numylėtus sportininkus ir įsitraukiančią į dvikovinių menų karštinę", – renginio įspūdžiais dalinosi Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius Nerijus Lukšas.

Buvusius POWERFIGHT turnyre ir stebėjusius visas kovas iš arti, kviečiame komentaruose pasidalinti savo įspūdžiais, pageidavimais ir pastebėjimais. Renginio organizatoriai žada, kad į žiūrovų norus ir pastebėjimus bus atsižvelgta.

Didžiosios POWERFIGHT arenos kovos jau ruošiamos, organizatoriai tikslią datą žada paskelbti jau greitai. Norėdami stebėti kraują stingdančias kovas, sekite informaciją spaudoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Bušido
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką