Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savickas pagerino sau pačiam priklausiusį pasaulio rekordą

Savickas iškėlė 212,5 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklausiusį šios rungties rekordą (202,5 kg).
Alfredo Pliadžio nuotr. / Savickas iškėlė 212,5 kg svorį ir pagerino sau pačiam priklausiusį šios rungties rekordą (202,5 kg).
Šaltinis: sportas.info
0
A A

Panevėžio „Cido“ arenoje sekmadienį pečius surėmė stipriausi Baltijos šalių galiūnai. Jėgas išbandė 12 pajėgiausių Baltijos šalių atletų. Tarp jų – stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas, išrinktas geriausiu 2009-ųjų Lietuvos neolimpinių sporto šakų sportininku.

Jau per pirmąją rungtį – „Apolono ašies“ kėlimą – arenos tribūnos ūžė iš pasitenkinimo: stirpiausias pasaulio žmogus Ž.Savickas iškėlė 212,5 kg svorį ir pagerino savo paties šios rungties rekordą (202,5 kg).

„Toks mano planas ir buvo – atvažiuoti į Panevėžį ir pagerinti „Apolono ašies“ kėlimo pasaulio rekordą. Džiaugiuosi, kad pavyko. Tai man suteiks daugiau pasitikėjimo prieš „Arnold‘s Strongest Man“ turnyrą“, – sakė Žydrūnas.

Paklaustas, kodėl rekordą nusprendė gerinti iškart 10 kilogramų, Žydrūnas sakė, kad per treniruotę buvo iškėlęs 210 kg, todėl nesinorėjo kankintis su mažesniu svoriu.

Rekordinis svoris Žydrūnui pakluso iš antro karto. „Pirmas bandymas nebuvo sėkmingas, nes mūsų „Apolono ašis“ truputį linkusi ir, kai iškėliau, svoris pasislinko į priekį, todėl ir nesugebėjau užfiksuoti“, – paaiškino Žydrūnas.

Apšildamas prieš rekordinį bandymą per pirmuosius du Žydrūnas iškėlė 180 ir 200 kg svorius. Nors Ž.Savickas per likusias keturias rungtis (rentinio nešimas, svarmenų atkėlimas, svarsčio kėlimas, akmens perkėlimas) žadėjo nesiplėšyti, surinkęs 58,5 tšk. tapo turnyro nugalėtoju.

Antrą vietą užėmė Vidas Blekaitis (51, 5 tšk.), o trečiąją – Saulius Brusokas (46 tšk.).

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką