Publikuota: 2009 spalio 23d. 17:59

Savivaldybėje pagerbti veteranų olimpinių žaidynių nugalėtojai

Savivaldybėje pagerbti veteranų Olimpinių žaidynių nugalėtojai
Vilniaus m. savivaldybės nuotr. / Savivaldybėje pagerbti veteranų Olimpinių žaidynių nugalėtojai

Vilniaus miesto savivaldybės vadovai priėmė Pasaulio veteranų olimpinių žaidynių Australijoje ir Pasaulio čempionato Čekijoje nugalėtojus bei prizininkus. Sportininkams įteikti mero padėkos raštai, atminimo dovanos.

„Dėkojame jums už pergales, kurios garsina pasaulyje mūsų miestą, mūsų šalį, pasakoja apie sportišką ir sveiką mūsų tautą. Jūs esate puikiu pavyzdžiu jaunimui, kaip išlikti jauniems, sportiškiems, įrodote, kad sporte nėra amžiaus cenzo,“ – sakė Vilniaus meras Vilius Navickas.

Vilniaus m. savivaldybės nuotr./Savivaldybėje pagerbti veteranų Olimpinių žaidynių nugalėtojai
Pagerbti veteranų Olimpinių žaidynių nugalėtojai

Olimpinėse žaidynėse, vykusiose Australijoje, dalyvavo keturios Lietuvos krepšinio komandos ir visos iškovojo aukso medalius savo amžiaus grupėse – tai moterų komanda 40+ Vilniaus „Svaja“, vyrų komanda 45+ Vilniaus „Perlas“, „Lietuva – 55+“ ir „Lietuva – 65+“.

Šiose aukšto rango veteranų varžybose dalyvavo apie 28 tūkst. sportininkų iš 15 pasaulio valstybių.

Pasaulio krepšinio sporto čempionate, vykusiame Prahoje (Čekija) Lietuva iškovojo 4 medalių komplektus – 1 sidabro ir 3 bronzos. Komandos–nugalėtojos: moterų komanda + 50 „Kamanė“ iškovojo 2-ąją vietą, vyrų komandos + 50 Vilniaus „Salilita“, + 60 „Lietuva“ ir + 65 „Lietuva“ laimėjo bronzos medalius.