Septintasis Zubraus įvartis NHL pirmenybėse (nuotraukos, video)

Naujojo Džersio „Devils“ pergalė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / D.Zubrus muša įvartį.
Šaltinis: BNS
0

Septintą įvartį 38-ose NHL reguliariojo sezono rungtynėse įmušė Dainius Zubrus, o jo Naujojo Džersio „Devils“ klubas trečiadienį namuose 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) nugalėjo Pitsbergo „Penguins“ ekipą ir su 87 taškais pakilo į antrą vietą Rytų konferencijoje.

Iš viso Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje šiame sezone – 7 įvarčiai, 12 rezultatyvių perdavimų bei 24 baudos minutės. Per trečiadienio rungtynes po D.Zubraus įvarčio pirmame kėlinyje (10:51)rezultatas tapo lygus – 1:1.

14 minučių (14:04) žaidęs lietuvis dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių. Kitus įvarčius arenos šeimininkams, kurie tapo Atlanto diviziono lyderiais, pelnė Paulas Martinas (18:18), Patrikas Eliašas (23:09), Zachas Parise (30:17) ir Robas Niedermayeris (58:47).

Atlanto diviziono lyderių poziciją praradusių ir į ketvirtą vietą Rytų konferencijoje nukritusių „Penguins“ (87 tšk.) ledo ritulininkų gretose Chrisas Kunitzas (4:01) bei Ruslanas Fedotenko (5:23).

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Kalgario „Flames“ klubas svečiuose 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) įveikė Kolorado „Avalanche“ ekipą, o Anahaimo „Ducks“ ledo ritulininkai savo aikštėje 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) nugalėjo Čikagos „Blackhawks“ komandą.