2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 01 07

Šeši lietuviai sėkmingai startavo 25 000 dolerių PSPC turnyre Bahamose

Istoriniame PSPC turnyre Bahamose per tūkstantį pokerio žaidėjų stojo į kovą dėl 25 milijonų dolerių prizinio fondo. Pirmą etapą sėkmingai įveikė 6 iš 8 startavusių lietuvių.
Jonas Ramanauskas PSPC turnyre / organizatorių nuotr.
Jonas Ramanauskas PSPC turnyre / organizatorių nuotr.

Bahamų Rojaus saloje prasidėjo PokerStars Karibų nuotykio (PCA) festivalis, kurį šiemet atidarė išskirtinis mūšis – 25 000 JAV dolerių įpirkos PokerStars beribio Holdem pokerio žaidėjų čempionatas (PSPC).

Šventės rengėjai per praėjusius metus įvairiose akcijose išdalino virš 300 šio turnyro pakuočių, taip garantuodami, kad PSPC taps didžiausiu tokios įpirkos turnyru, o savo masteliais atsiliks tik nuo Pasaulio pokerio serijos (WSOP) pagrindinio turnyro mūšių.

Nusivilti tikrai neteko – per pirmąją dieną į kovą stojo net 1014 dalyvių, o vėlyva registracija lieka atvira iki antrosios dienos starto šiandien.

Turnyre jėgas išmėgino ir 8 Lietuvos atstovai. Jonas Ramanauskas, Tomas Steponavičius ir Mindaugas Povilaitis buvo tarp laimingųjų „Platininio paso“ laimėtojų, gavusių progą sudalyvauti šiame turnyre nemokamai. Visgi, iš šios trijulės pirmą etapą išgyventi pavyko tik J.Ramanauskui, kuris dieną baigė su 82 600 žetonų.

Varžybose startavo ir penki Lietuvos pokerio profesionalai. Visiems jiems pavyko sėkmingai prasibrauti iki antrojo etapo. Sėkmingiausiai mūšį pradėjo pokerio veteranas Dominykas Karmazinas, kuris dienos finiše į maišelį subėrė 107 600 žetonų. Nuo jo nedaug atsilieka Tomas Jozonis su 102 600 apvaliųjų. Laurynas Levinskas baigė etapą su 77 300, Vladas Tamašauskas – su 65 700, o Matas Cimbolas kovą pratęs su 56 600 turnyro valiutos.

Nemažas šansas antrame etape pamatyti lietuvį ir prie TV stalo. Realiausius šansus tam turi T.Jozonis, kuris 2 etape kovą pratęs prie vieno stalo su pokerio legenda Philu Hellmuthu (29 300 žetonų) bei Lenkijos pažiba Dzimitry Urbanovichium (148 500).

Viso pirmą dieną išgyveno 745 žaidėjai. Turnyre pirmauja „High Roller“ formato specialistas iš Didžiosios Britanijos Talalas Shakerchi, sukaupęs 425 300 žetonų. Jį vejasi amerikietis Danas O'Brienas su 301 200 apvaliųjų. Kovą pratęs ir gausybė kitų pokerio žvaigždžių.

PSPC ir viso PCA festivalio naujienų kasdien ieškokite mūsų portale.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką