Simona Krupeckaitė po 8 metų pertraukos iš čempionato grįš be medalio

Simona Krupeckaitė
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Simona Krupeckaitė
0

Apeldorne (Olandija) finišavo tris dienas trukęs Europos treko dviračių čempionatas. Lietuvos sportininkės jame liko be apdovanojimų.

Pirmą kartą nuo 2003 metų iš Europos arba pasaulio čempionato be apdovanojimų grįš ir rinktinės lyderė Simona Krupeckaitė.

Paskutinėje sekmadienį vykusioje keirino rungtyje vicečempionės titulą gynusi 28 metų lietuvė užėmė 5 vietą.

Auksas atiteko britei Victoria Pendleton, sidabras – prancūzei Clarai Sanchez, o bronza – Sandie Clair. Ketvirtą vietą užėmė vokietė Kristina Vogel.

S.Krupeckaitė Europos čempionate Apeldorne dar dalyvavo asmeninėse ir komandinėse sprinto lenktynėse. Pirmosiose užėmė 6 vietą, o antrosiose, poroje su 18-mete Gabriele Jankute, liko 8-os.

Dar prieš išvykdama į Europos čempionatą S.Krupeckaitė teigė, jog svarbiausias jos tikslas bus ne rinkti medalius, o taškus reitinge dėl vietos 2012 metų Londono olimpinėse žaidynėse.

Sekmadienį pasirodymą Europos čempionate baigė ir dar viena Lietuvos sportininkė. Moterų treko dviračių daugiakovėje dalyvavusi Aušrinė Trėbaitė užėmė 8 vietą. Nugalėjo britė Laura Trott.