2017 08 26

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato finale – dvi lietuvės

Pasaulio čempionate Kaire moterų varžybų atrankos barjerą įveikė 2 iš 3 jose dalyvavusių Lietuvos atstovių.
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė
Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Atrankos A grupėje Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė surinko 926 taškus ir užėmė 7-ąją vietą. Olimpinė čempionė finišavo 7 sportininkių grupėje, kuri visa surinko 926 arba 927 taškus.

Ieva Serapinaitė po 2 rungčių buvo 6-ta, bet bėgdama ir šaudydama smuko į 19-ąją. Vilnietė atrankoje surinko 899 taškus ir liko pirmąja tarp nepatekusiųjų į finalą.

B grupėje taip pat 899 taškus surinko lenkė Anna Maliszewska, o kelią į finalą jai atvėrė tokiais atvejais lemiamą reikšmę turintis geresnis pasirodymas paskutinėje rungtyje.

Tuo metu L.Batulevičiūtė B grupėje po 2 rungčių buvo 14-a, bet bėgdama ir šaudydama pakilo į 9-ąją poziciją. Lietuvos penkiakovininkė atrankoje surinko 936 taškus ir tvirtai žengė į finalą.

Šeštadienį L.Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir L.Batulevičiūtė kovos pagrindiniame fechtavimosi etape, o lemiamos kovos vyks sekmadienį. Pirmadienį L.Batulevičiūtė su Justinu Kinderiu dar dalyvaus mišrių estafečių varžybose.