2013 03 24

Šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės antrajame etape Lietuvos duetas mišrių komandų estafetėje liko ketvirtas

Sekmadienį Brazilijoje mišrių dvejetų komandinėmis estafetės varžybomis baigėsi šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės varžybų antrasis etapas.
Gintarė Venčkauskaitė
Gintarė Venčkauskaitė / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Per žingsnį nuo prizininkų pakylos liko Lietuvos duetas – Gintarė Venčkauskaitė ir Paulius Aleksandravičius. Ketvirtoje vietoje tarp šešiolikos porų likę lietuviai surinko 5576 taškus ir tik 16 taškų atsiliko nuo trečiojoje pozicijoje likusių latvių – Elenos Rublevskos bei Deniso Čerkovskio.

Pergalę iškovojo Rusijos penkiakovininkai Jekaterina Kuraškina ir Aleksandras Lesunas (5736 tšk.), 40 taškų aplenkę ukrainiečius Viktoriją Tereščiuk ir Ruslaną Nakonečną.

Lietuvos duetas fechtavimosi (712 tšk.) rungtyje liko tik vienuoliktas, plaukimo rungtyje (1304 tšk.) užėmė dešimtąją vietą, jojimo varžybose (1136 tšk.) jau buvo šeštoje vietoje bei laimėjo šaudymo ir bėgimo dvikovę (2424 taškai).