Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 16d. 14:09

Slapta sutartis tarp bankininko Vladimiro Romanovo ir olimpiečio Evaldo Petrausko – 1000 litų už gerus žodžius

Šventės akimirka
Luko Balandžio nuotr. / Evaldas Petrauskas.

Po olimpinės euforijos rūko atsibundantis Londono olimpinių žaidynių trečiosios vietos laimėtojas boksininkas Evaldas Petrauskas bandys ištaisyti klaidas, kurias jis padarė nepasitaręs su artimais žmonėmis ir treneriais. Boksininkas greičiausiai turės sumokėti baudą bankininkui ir „Lietuvos žmonių partijos“ įkūrėjui Vladimirui Romanovui už nutraukiamą konfidencialią sutartį.

Po Olimpiados namo sugrįžęs šilutiškis E.Petrauskas spėjo tik suktis – pagerbimai, susitikimai, apdovanojimai ir interviu. Ir visokių dokumentų pasirašymai – gauti paramą, pasiimti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto skirtą automobilį, gauti premiją už iškovotą medalį... Tačiau vienas neviešinamas dokumentas E.Petrauskui gali atsirūgti – nuo rugsėjo jis privalo reklamuoti vieną partiją ir vieną žmogų.

„Po žaidynių Evaldą palikau ramybėje – norėjau, kad jis pailsėtų po tos olimpinės mėsmalės. Bet jis būdamas vienas priskaldė tiek „malkų“, kad dabar teks ilgokai ir rimtai visą tą košę srėbti“, – nelinksmai kalbėjo olimpinio prizininko treneris Vladimiras Bajevas.

Bokso specialistui ir olimpiečio tėvams šoką sukėlė žinia, kad rugsėjį Evaldas įstojo į bankininko V. Romanovo prieš šiuos Seimo rinkimus įkurtą „Lietuvos žmonių partiją“. Nors boksininkas  rinkimuose į Seimą nedalyvavo – jam nėra 25 metų, E. Petrauskas iškart pareiškė palaikymą bankininkui ir partijai.

„Jie padeda jauniems žmonėms, sportui, negalvoja tik apie naudą sau. Labai gerą įspūdį paliko Vladimiras Romanovas. Protingas, konkretus, žodžiais nesišvaistantis žmogus, – teigė „Kauno dienai“ olimpinio bronzos medalio laimėtojas E.Petrauskas. – Aš atsakingai žvelgiu į savo ateitį, noriu, kad būtų padedama jauniems sportininkams. Lietuvai reikia naujų bokso salių arba būtina bent renovuoti dabartines, nes kai kur, ypač mažuose miestuose, jų būklė tragiška.“

Kalbama, kad už šiuos žodžius ir V. Romanovo partijos palaikymą boksininkas gavo 1000 litų.

„Mistinė ta istorija apie sutartį su V.Romanovu. Rugsėjį nežinia kodėl aš Evaldui paskambinau ir lyg tarp kitko paklausiau – ką veiki. Jis man pasakė, jog važiuoja pas vieną Kauno verslininką, kuris žada finansinę paramą. Tačiau to geradario pavardės nesakė. Tik po to paaiškėjo, jog Evaldas bendravo su V.Romanovu“, – pasakojo V.Bajevas.

Kaip aiškino sportininko treneris, E.Petrauskas neva pasirašė sutartį, pagal kurią boksininkas bent kartą per mėnesį spaudoje, televizijoje ar kitoje žiniasklaidos priemonėje reklamuos V.Romanovo bendroves ar partiją ir už tai kas mėnesį gaus 1 tūkst. litų atlygį.

„Dokumentų nemačiau, tačiau Evaldo tėvelis Algimantas Petraitis už galvos buvo susiėmęs: apsukrus verslininkas naudojasi jaunu žmogumi. Dabar jau sutarėme visi kartu, kad Evaldas jokių sutarčių be pokalbio su mumis nepasirašinėtų, o tą kontraktą tarp V.Romanovo ir E.Petrausko sieksime nutraukti. Mums tai kainuos, bet tokiomis sąlygomis mano auklėtinis V. Romanovui nedirbs“, – šnekėjo V. Bajevas. 

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką