Tiesiogiai
Tiesiogiai
2012-04-06 23:13

Sonny Weemsas „brolius iš Lietuvos“ pasveikino su pergale prieš „Lietuvos rytą“

Traumą patyręs ir į JAV išvykęs Sonny Weemsas seka įvykius Lietuvos krepšinyje. Po Kauno „Žalgirio“ pergalės prieš „Lietuvos rytą“ buvusius komandos draugus S.Weemsas pasveikino socialiniame tinkle „Twitter“.
Sonny Weemsas
Sonny Weemsas / Sportoakimirka.lt nuotr.

„Noriu pasveikinti brolius iš Lietuvos su didele pergale prieš „Lietuvos rytą“. Žalia ir balta!“ – parašė S.Weemsas.

Ketvirtadienį vykusias rungtynes „Žalgiris“ laimėjo rezultatu 86:81 ir užsitikrino pirmą vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone.

Beje, čiurnos traumą besigydantis S.Weemsas kiek anksčiau pažadėjo į Lietuvą grįžti per LKL finalo seriją ir palaikyti „Žalgirį“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą