TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

SPORT1: „Teo LT“ veiksmai televizijos transliacijoms didelės įtakos neturės

„Sport1“
"Sport1" / „Sport1“
Šaltinis: 15min
0
A A

SPORT1 televizijos signalas nuo liepos 27 dienos televizijos žiūrovų namus pasiekia per palydovą. Nors „Teo LT“ ir nutraukė kanalo siuntimą, tačiau tai televizijos transliacijoms didelės įtakos neturės. Kanalą ir toliau galės matyti daugiau nei 90 proc. iki šiol tokią galimybę turėjusių televizijos žiūrovų.

„Iki šiol esame tikri, kad mums taikyta paslaugos kaina buvo nustatyta vienašališkai ir nepagrįstai“,- kodėl susidarė 320 tūkst. Lt įsiskolinimas bendrovei „Teo Lt“ aiškino SPORT1 televiziją valdančios bendrovės „Sporto komunikacijos“ direktorius Remigijus Jurgelaitis.

Į skaitmeninės antžeminės televizijos transliacijų perdavimo paslaugos monopolizavimą dėmesį yra atkreipusi ir Ryšių reguliavimo tarnyba. Atsižvelgdamaį tai, kad „Teo LT“ turi galimybių ir motyvų taikyti skirtingas teikimo sąlygas skirtingiems asmenims, nustatyti paslaugų kainas sau palankia linkme ir palaikyti pernelyg didelius įkainius, Ryšių reguliavimo tarnyba „Teo LT“ įpareigojo nuo šių metų rugsėjo 1 dienos mažinti paslaugos teikimo įkainius.

„Norime atkreipti visų žiūrovų dėmesį, kad dauguma kabelinių, palydovinių televizijų žiūrovų ir toliau galės matyti SPORT1 programą. Tam jokios įtakos nedaro „Teo LT“ signalo siuntimo nutraukimas. Programos transliacijas antžeminiame skaitmeniniame tinkle atnaujinsime iš karto po to, kai pasieksime susitarimą su monopoliste „Teo LT“, – sakė R. Jurgelaitis

Šiandien SPORT1 televiziją retransliuoja visos didžiosios kabelinės televizijos: „Cgates (Vdnet)“, „Vinita“, „Balticum TV“, „Mikrovisatos TV“, „Splius“, „Rygveda“, „Ignalinos kabelinė televizija“, „Kompiuterinis langas“, „Meganet“, „Molėtų radijas ir televizija“, „Parabolė“, „Patrimpas“, „Radijo elektroninės sistemos“, „Roventa“ ir kitos. Taip pat televiziją gali matyti palydovinės televizijos „Viasat“ žiūrovai.

Televizija rengiasi ketvirtajam sezonui, kurio metu transliuos aukščiausio lygio krepšinio, futbolo, teniso ir kitų sporto šakų kovas. Rugpjūčio pabaigoje į ekranus grįš Aukščiausioji Ispanijos futbolo lyga.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Televìzija SPORT1
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką