Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2017 08 15, 19:17

Sportininko šou sirgaliams virto tragedija: vietoj įspūdingo salto – mirtis

Perspektyvaus Pietų Afrikos Respublikos (PAR) sportininko Sifiso Lungelo Thabete karjera baigėsi baisiausiai, kaip tik galėjo. Varžybų metu žiūrovus užvesti sumanęs atletas mirė po triuko, kurį televizijos ekranuose esame matę dešimtis kartų.
PAR sportiningas salto metu patyrė mirtiną traumą
PAR sportiningas salto metu patyrė mirtiną traumą / Stopkadras

Kultūristas savo pasirodymą pradėti nutarė atlikdamas salto. Šį akrobatikos elementą mėgsta ne tik gimnastai, bet ir sunkiaatlečiai. Tačiau K.L.Thabete triukas baigėsi blogiausiu įmanomu scenarijumi.

Sportininkui veikiausiai nepavyko taisyklingai atsispirti, ir vietoj įspūdingo apsivertimo 360 laipsnių kampu pavyko tik pusė šio skaičiaus. Atletas nusileido ne ant kojų, o ant sprando, jį prislėgdamas visa kūno mase. Po šuolio K.L.Thabete liko tįsoti ant sporto salės grindų.

Sunkiaatlečiui nedelsiant suteikta pirmoji pagalba, jis nugabentas į ligoninę. Tačiau fatališko salto sukelti sužalojimai buvo per sunkūs – po kelių valandų bergždžių pastangų medikams teko konstatuoti 23-ejų sportininko mirtį.

Įspėjame, vaizdo siužetas yra drastiškas. Nerekomenduojame jo žiūrėti nepilnamečiams ir jautrių nervų skaitytojams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką