Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 22d. 09:40

Svajingi vasaros savaitgaliai Nidoje su tinkliniu, saule ir muzika – „Neringa FM Beachball CUP“

„Neringa FM Beachball CUP“ tinklinio rungtynių akimirka
Renginio organizatorių nuotr. / „Neringa FM Beachball CUP“ tinklinio rungtynių akimirka

Artėja dar vienas pašėlęs savaitgalis gražiausiame Nidos paplūdimyje su tinkliniu, saule, muzika ir nuostabia kompanija – „Neringa FM Beachball CUP“. Liepos 4-5 dienomis vysianti fiesta kviečia visus tinklinio aistruolius sudalyvauti mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyruose ir kartu su poilsiautojais pašėlti laukiniame paplūdimio vakarėlyje ant jūros kranto su Neringos bičiuliais ir garsiausiomis Lietuvos elektroninės muzikos žvaigždėmis – duetu Golden Parazyth.

Pirmoji šventė, vykusi Birželio 13-14 dienomis sulaukė gausaus dalyvių skaičiaus, staiga pagerėjusio vasariško oro, puikių DJ’ų pasirodymų ir fantastiško vakarėlio Nidos paplūdimyje su energingu pučiamųjų ansambliu - Mood sellers band. Dieniniame tinklinio turnyre varžėsi 29 komandos, susirinkusios iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Plungės, Seirijų ir kitų Lietuvos miestų. Turnyre savo puikią sportinę formą demonstravo tiek pradedantys tiek geriausi Lietuvos tinklininkai. Varžybų jėgas organizatoriai vienodina įvesta mėgėjiško tinklinio taisykle, kad komandos turi būti sudarytos iš 4 asmenų, tarp kurių turi būti bent viena mergina. Praėjusiame turnyre viena komanda buvo sudaryta iš 4 merginų, kurios demonstravo puikius sugebėjimus ir papuolė tarp 8 geriausių komandų. Dvi dienas vykusį mėgėjų paplūdimio tinklinio dieninį turnyrą laimėjo komanda iš Klaipėdos pavadinimu „Kas žaidžia”, antri liko taip pat Klaipėdiečiai „Bem Bem“. Trečią vietą iškovojo komanda „Draugai“. Naktinį turnyrą, kuriame dalyvavo 16 komandų nugalėjo Vilniečiai „Seneliukai“. Prizininkams atiteko unikalūs Neringa FM „voodoo“ trofėjai, pagaminti iš Nidos paplūdimy rastų natūralių gamtos grožybių – akmenų, jūros išskalautų medžių liekanų, žvejų virvių ir pajūrio paukščių plunksnų. Medalius prizininkams iš briedžio rago pagamino Nidoje gyvenantis menininkas Saulius Juchnevičius, atkartodamas Juodkrantės lobio radinių formas. Pirmosios vietos taip pat buvo apdovanotos turnyro rėmėjų prizais, kuriuos įsteigė „Thermowave“, „Akvilė“, „Biocell“ ir „Silversands“ prekiniai ženklai.

VIDEO: „Neringa FM Beachball CUP“ akimirkos

Šiltą birželio dieną ir šaltą naktį vykstančiuose dieniniame ir naktiniame turnuose ant Baltijos kranto šventinę nuotaiką kūrė ir būrys melomanų, visą dieną ir naktį sukusių plokšteles: Audrius Kaštonas, Direktorius, Rokelis Mono, Justas Fresh, Artiom Soldatov, Genn Bo, svečias Maxi iš Mauricijaus ir nepakartojamas Mood Sellers band pučiamųjų koncertas. 8 vyrukų komanda su skirtingis pučiamaisiais instrumentais, perkusijomis ir būgnais privertė merginas cypauti o visus susirinkusius šokti šalia tinklinio aikštelės, kurioje daužėsi kamuoliai.

Antroji tinklinio, saulės ir muzikos fiesta Nidoje įvyks Leipos 4,5 dienomis ir savo programa nenusileis pirmąjai. Susirinkusius džiugins gražus garso takelis, kurį dieną ir naktį kurs mūsų Neringos bičiuliai: Golden Parazyth, Marius Stavaris, Lukas Keraitis, Audrius Kaštonas, Vežlas, Tanketė, Rokelis Mono ir Adomas Pėkis.

Sportinis azartas, unikali vieta, graži muzika ir linksmi žmonės vėl užtikrins puikią vasarišką nuotaiką ir turiningą laisvalaikį, atitrūkus nuo kasdienybės, gražiausioje Lietuvos vietoje. Be šios, dar viena tokia fiesta Nidoje visų laukia Rugpjūčio 1-2 dienomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką