2010 07 06

Tarptautinėse pasaulio vaikų buriavimo žaidynėse lietuviai užėmė prizines vietas

Manamoje, Bahreino karalystėje pasibaigė 42–osios Tarptautinės pasaulio vaikų buriavimo žaidynės, kurios vyko birželio 28 – liepos 3 d. Lietuvai varžybose atstovavo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys" jaunieji buriuotojai.
Lietuvai varžybose atstovavo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys" jaunieji buriuotojai. / Organizatorių nuotr.

Varžybose dalyvavo sportininkai, gimę 1995–1998 metais.

Organizatorių nuotr./Lietuvai varžybose atstovavo Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys" jaunieji buriuotojai.
Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys" jaunieji buriuotojai.

Jie varžėsi Optimist bei Laser 4,7 jachtų klasėse, berniukų ir merginų įskaitose. Pučiant labai šiltam, 15–25 mazgų vėjui ir esant 40–46 laipsnių karščiui, Lietuvos buriuotojai pasiekė puikių rezultatų ir užėmė prizines vietas.

Laser 4,7 jachtų klasėje Milda Eidukevičiūtė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo aukso medalį merginų įskaitoje, o Valerij Ovčinnikov užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį berniukų įskaitoje.

Optimist jachtų klasėje Gabrielė Vilkaitė užėmė pirmąją vietą ir iškovojo aukso medalį merginų įskaitoje, o Vėjas Pajarskas užėmė antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį berniukų įskaitoje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius