2010 02 19

Teniso turnyro Memfyje favoritai iškovojo pergales

Tenesio valstijoje (JAV) tęsiasi tarptautinis „Regions Morgan Keegan Championships“ moterų bei vyrų teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1,32 mln. JAV dolerių.
A.Roddickas laikomas turnyro favoritu
A.Roddickas laikomas turnyro favoritu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vyrų vienetų varžybų aštuntfinalio barjerą įveikė 2002 ir 2009 metų šio turnyro nugalėtojas bei favoritu laikomas amerikietis Andy Roddickas, ketvirtadienį 7:6 (7:2), 6:4 įveikęs Lu Yen–Hsuną iš Taivano.

Pergales aštuntfinalyje taip pat iškovojo ir į ketvirtfinalį pateko penktąjį reitingą turintis čekas Tomašas Berdychas, slovakas Lukašas Lacko, kroatas Ivo Karlovičius bei aštuntas pagal skirstymą amerikietis Samas Querrey'is.

5–Tomaš Berdych (Čekija) – Michael Russell (JAV) 3:6, 6:3, 6:2;
Lukaš Lacko (Slovakija) – Jeremy Chardy (Prancūzija) 7:6 (7:4), 2:1 – prancūzo trauma;
Ivo Karlovič (Kroatija) – Xavier Malisse (Belgija) 6:4, 6:4;
8–Sam Querrey (JAV) – Leonardo Mayer (Argentina) 6:4, 6:0.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje pergalę iškovojo tik vieną iš trijų pajėgiausių turnyro žaidėjų – tai favoritė rusė Marija Šarapova, 6:2, 7:5 nugalėjusi Didžiajai Britanijai atstovaujančią ukrainietę Jeleną Baltačą.

Nepasisekė antrąjį reitingą turėjusiai amerikietei Melanie Oudin, kuri 1:6, 3:6 pralaimėjo 2006–ųjų metų šio turnyro čempionei švedei Sofiai Arvidson, bei trečiajai pagal skirstymą estei Kaiai Kanepi, kuri 6:1, 3:6, 6:7 (0:7) nusileido penktajai raketei čekei Petrai Kvitovai. Ketvirtąja pusfinalio dalyve tapo britė Anne Keothavong, 6:4, 6:3 nugalėjusi kroatę Karoliną Sprem.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 261,5 tūkst. JAV dolerių ir 500 ATP reitingo taškų, o moterų vienetų varžybų nugalėtoja turės tenkintis 37 tūkst. JAV dolerių čekiu bei 280 WTA klasifikacijos taškų.