2009 11 23

Terentjeva pasaulio slidinėjimo taurės pirmajame etape buvo 79-a

Savaitgalį Norvegijoje vykusiame pirmajame 2009–2010 metų sezono pasaulio slidinėjimo taurės varžybų etape 79-ą vietą moterų 10 kilometrų distancijoje laisvuoju stiliumi užėmė Irina Terentjeva.
Irina Terentjeva Turine aukščiausiai buvo pakilusi iki 37 vietos
Irina Terentjeva pirmame etape 10 km distancijoje aplenkė 12 varžovių. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos slidininkė distanciją įveikė per 28 minutes 48 sekundes ir aplenkė dvylika varžovių. Rungties nugalėtoja bei sezono lydere bendrojoje įskaitoje tapo norvegė Marti Bjoegren (24:48,3), aplenkusi švedes Charlotte Kallą (25:18,0) bei Anną Haag (25:25,5).

Vos penkis varžovus vyrų 15 km distancijoje aplenkti pavyko Aleksejui Novoselskiui, kuris finišavo 95-as. Lietuvos slidininko laikas trasoje – 38 minutės 49,8 sekundės.

Nugalėjo norvegas Ronny Andre Hafsaasas (34:42,1), antras buvo prancūzas Vincent'as Vittozas (34:42,3), o trečias finišavo suomis Matti Heikkinenas (34:48,7).