2009 02 22

Terentjeva sprinto varžybose liko vienuolikta

Kinijoje vykstančioje 24-ojoje žiemos studentų universiadoje vienuoliktą vietą slidinėjimo sprinto varžybose užėmė vienintelė Lietuvos atstovė Irina Terentjeva.
Irina Terentjeva Turino Olimpinėse žaidynėse (2006)
Irina Terentjeva Turino Olimpinėse žaidynėse (2006) / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kvalifikacinėse varžybose I.Terentjeva šeštadienį 1,4 km nuotolį nušliuožė per 3 minutes 44,52 sekundės ir, užėmusi trečią vietą tarp 55 dalyvių, pateko į ketvirtfinalį.

Penktoje ketvirtfinalio grupėje I.Terentjeva finišavo antra ir pateko tarp dvylikos geriausių universiados slidininkių.

Deja, antroje pusfinalio grupėje Lietuvos atstovė finišavo tik penkta ir varžėsi B finale, kur vėl liko penktoje vietoje.

Universiados čempione tapo rusė Natalija Iljina, pagrindiniame finale aplenkusi prizininkėmis tapusias šveicarę Bettiną Gruber bei ukrainietę Mariną Malec Lisorog.