Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2016 05 20

Tiesioginė transliacija: virtualus pasivaikščiojimas po Druskininkus su Vlada Musvydaite

Šeštadienį sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė visą Lietuvą kviečia virtualiai pasivaikščioti po Druskininkus! Čia vyks antrosios Lietuvoje „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybos.
Ėjimas su Vlada Musvydaite
Ėjimas su Vlada Musvydaite / ejimovarzybos.lt nuotr.

Vesti tiesioginę transliaciją ir tuo pačiu metu judėti – V.Musvydaitei ne problema. Ji jau kartą tiesiogiai transliavo 10 km bėgimą bei pirmąsias ėjimo varžybas Vilniuje, kur nuėjo 15 000 žingsnių.

VIDEO: Tiesioginė transliacija: virtualus pasivaikščiojimas po Druskininkus su Vlada Musvydaite

Šįkart V.Musvydaitė virtualiai kviečia pasivaikščioti po Druskininkus! Varžybų organizatorė transliaciją kartu ves su 11-mečiu Mantu Galdiku, su kuriuo Vlada susipažino Vilniuje, pirmose ėjimo varžybose.

Įveikdama 15 000 žingsnių trasą Vlada aprodys šį nuostabų Dzūkijos miestą, kalbins kartu einančius, tad tiesiogiai matyti galėsite ir savo pažįstamus.

Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa – 15 tūkstančių žingsnių (11,5 km). Joje bus galima pasirinkti ir trumpesnes atkarpas – 10 arba 5 tūkstančių zonas.

Ėjimo varžybose gali dalyvauti visi – nesvarbus nei fizinis pasirengimas, nei amžius.

Varžybų startas ir tiesioginės transliacijos pradžia – 12 val. K.Dineikos parke.

„Varžybomis šį renginį pavadinome todėl, kad čia susirinkę žmonės galėtų varžytis patys su savimi ne tik renginio dieną, bet ir kasdien įveikdami reikiamą žingsnių skaičių ir aktyviam judėjimui skirdami bent 15 minučių per dieną“, – sakė ėjimo varžybų organizatorė Vlada Musvydaitė.

Ėjimo varžybų Druskininkuose trasa – 15 tūkstančių žingsnių (11,5 km). Joje bus galima pasirinkti ir trumpesnes atkarpas – 10 arba 5 tūkstančių zonas.

Trasos nereikia įveikti kuo greičiau, tad dalyvis galės pasirinkti norimą ėjimo tempą. Eiti bus galima ir stumiant vaikučio vežimėlį, ir vedantis augintinį, tad ypač laukiamos šeimos, taip pat nepamiršiančios pasikviesti ir senelių!

Nemokamai į varžybas iki gegužės 20 dienos, 23 val., galite registruotis internete www.ejimovarzybos.lt arba varžybų dieną (šeštadienį, 21 d.) K.Dineikos parke nuo 10 iki 12 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius