2015 07 12

Titas Pumputis – Europos triatlono jaunių varžybų čempionas

Sekmadienį Šveicarijoje pasibaigusiame Europos triatlono čempionate aukso medalį jaunių (16-19 metų) amžiaus grupėje olimpinėje distancijoje iškovojo Titas Pumputis.
Titas Pumputis
Titas Pumputis / Trakų triatlono organizatorių nuotr.
Temos: 1 Triatlonas

Lietuvis nuotolį, kuriame reikėjo nuplaukti 1500 metrų, nuvažiuoti dviračiu 40,8 km ir nubėgti 10 km, įveikė per 2 valandas 2 minutes 21 sekundę ir net 2 minutėmis bei 6 sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį vokietį Sebastianą Kuhą.

Bronzos medalis šioje amžiaus grupėje atiteko britui Harry Prestonui – 2 valandos 6 minutės 55 sekundės.

Jaunimo (20-24 metų) amžiaus grupėje olimpinėje trasoje startavęs Tautvydas Kopūstas distancijoje sugaišo 2 valandas 5 minutes 41 sekundę ir liko tik septynioliktas tarp 37-ių dalyvių. Aukščiau pakilti lietuviui sutrukdė dvi baudos minutės.

Čempionu tapo britas Luke'as Pollardas (1:56:08), aplenkęs prizininkais tapusius tėvynainius – Thomasą Davisą (1:57:32) bei Jordaną Skelly (1:59:28).

Šeštadienį vyrų elito grupėje olimpinėje distancijoje startavo Lietuvai atstovaujantis ispanas Alberto Casillas, tačiau jis nuotolių nebaigė dėl nesklandumų dviračių trasoje.