2014 05 24

Tomas Kuzmickas Europos sportinės gimnastikos čempionate užėmė 13 vietą

Bulgarijos sostinėje vykstančiame XXXVI Europos vyrų sportinės gimnastikos čempionate aukštą tryliktą vietą jaunimo (iki 18 metų) varžybų daugiakovės finale užėmė Tomas Kuzmickas.
Gimnastas Tomas Kuzmickas Utrechte iškovojo pirmąjį medalį Lietuvai
Gimnastas Tomas Kuzmickas Utrechte iškovojo pirmąjį medalį Lietuvai / Alfredo Pliadžio (LTOK) nuotr.

Lietuvos gimnastas šešiuose pratimuose surinko 80,297 balo ir aplenkė vienuolika varžovų, o nuo bronzą iškovojusio brito Brinno Bevano atsiliko 2,635 balo.

Čempionu tapo kitas Didžiosios Britanijos gimnastas Nile'as Wilsonas (84,646 balo), o sidabras atiteko rusui Valentinui Starikovui (83,540 balo).

Geriausiai finalinėse varžybose T.Kuzmickui sekėsi pratimuose ant lygiagrečių, kur jis su 13,700 balo buvo net penktas, ir laisvieji pratimai, kur lietuvis su 14,066 balo buvo septintas.

Pratimuose ant skersinio (13,166 balo) lietuvis buvo dvyliktas, atraminio šuolio (14,066 balo) varžybose užėmė penkioliktąją vietą, pratimuose ant arklio (12,833 balo) liko šešioliktas, o pratimuose ant žiedų (12,466 balo) tenkinosi 23-ąją pozicija.

Kitas Lietuvos atstovas Ernestas Liaškinas kvalifikacinėse varžybose surinko 69,631 balo ir liko 72-as tarp 85-ių atrankos varžybų dalyvių.