Tomas Mikutis – pasaulio jaunių stalo teniso čempionato ketvirtfinalyje

Stalo tenisininkas Tomas Mikutis
Red.arch. nuotr. / Stalo tenisininkas Tomas Mikutis
Šaltinis: BNS
0

Sėkmingai atvirojo pasaulio jaunių stalo teniso pirmenybių Puerto Rike grupės varžybose žaidė bei į ketvirtfinalį iškopė Tomas Mikutis (ITTF reitingas 395).

Lietuvos stalo tenisininkas keturių dalyvių antrojoje grupėje užėmė antrąją vietą. T.Mikutis 1:4 pralaimėjo grupės nugalėtojui indui Soumyajitui Ghosjui (ITTF 1144), 4:1 nugalėjo portugalą Joao Geraldo (ITTF 555) bei 4:0 sutriuškino Ocean Belrose'ą (ITTF 896) iš Polonezijos.

Lietuvio, kuris pirmenybėse klasifikuotas septintuoju, varžovu ketvirtfinalyje bus pergalingai žaidžiantis bei pirmosios grupės varžybas laimėjęs taivanietis Tzu-Hsiang Hungas (ITTF 181).