2011 07 05

„Tour de France“ dviratininkų lenktynių trečiajame etape abu lietuviai finišavo su pagrindine grupe

Prancūzijoje vykstančių vienų prestižiškiausių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių trečiąjį etapą abu lietuviai pirmadienį finišavo su pagrindine grupe.
„Tour de France“ lenktynės
„Tour de France“ lenktynės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Astana“ komandos narys 29-erių metų Tomas Vaitkus ir „Garmin-Cervelo“ ekipai atstovaujantis 23-ejų metų Ramūnas Navardauskas užėmė atitinkamai 138-ą bei 141-ą vietas.

198 km greičiausiai įveikė R.Navardausko komandos draugas amerikietis Tyleris Farraras – 4 valandos 40 minučių ir 21 sekundė:

1. Tyleris Farraras (JAV)            4 val. 40 min. 21 sek.
2. Romainas Feillu (Prancūzija)
3. Jose Joaquinas Rojas Gilas (Ispanija)
...
198. Vincentas Jerome'as (Prancūzija) atsiliko 5 min. 57 sek.

Bendroje įskaitoje po trijų etapų komandoms lyderėms smarkiai padedantis šių lenktynių debiutantas R.Navardauskas nuo pirmaujančio komandos draugo norvego Thoro Hushvodo atsilieka 1 minute 1 sekunde ir užima 47-ą vietą.

7 minutes ir 16 sekundžių norvegui pralaimintis T.Vaitkus pakilo į 179-ąją poziciją iš 184-osios:

1. Thoras Hushovdas (Norvegija)      9 val. 46 min. 46 sek.