Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų pusmaratonio dalyvių vaikams – laikinas darželis

Trakų pusmaratonis
trakupusmaratonis.lt nuotr. / Trakų pusmaratonis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vos už mėnesio, gegužės 11 d. Lietuvos ir užsienio bėgimo profesionalai bei mėgėjai stos prie starto linijos jau antrus metus vyksiančiame „General Financing“ Trakų pusmaratonyje. Šiemet renginio, atgaivinusio bėgimo tradicijas senojoje Lietuvos sostinėje, dalyvių laukia net kelios naujienos. Viena iš jų – galimybė savo atžalas palikti specialiame Trakų pusmaratonio vaikų darželyje.

Trakų pusmaratonio dalyviams bus sudaryta galimybė savo atžalas palikti privataus ugdymo įstaigos „Mini darželiai“ priežiūroje. Į laikiną darželį bus priimami 2 – 8 metų amžiaus vaikai, o juos prižiūrės edukologinį išsilavinimą ir darbo patirtį šioje srityje turinčios auklėtojos. Pozityvaus ir kūrybingo ugdymo principus kasdienėje darželių veikloje diegiantis „Mini darželių“ kolektyvas, mažiesiems sudarys sąlygas įdomiai ir smagiai leisti laiką, kol jų tėveliai bandys savo jėgas pusmaratonio trasoje.

„Trakų pusmaratonyje dalyvauja daug žmonių, turinčių mažamečių vaikų. Neabejojame, kad jie jausis daug ramiau, žinodami, kad jų atžalos saugiai, įdomiai leidžia laiką, prižiūrimos profesionalių auklėtojų. Tokiu atveju, Trakų pusmaratonio dalyviai galės visą savo dėmesį sutelkti į bėgimą, atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu,“ – apie sprendimą įkurti laikiną vaikų darželį pasakojo Trakų pusmaratonio organizatorius Evaldas Martinka.

Pasikeitusi šių metų „General Financing“ Trakų pusmaratonio trasa, pasak renginio organizatoriaus, bus dar greitesnė ir įdomesnė. Kaip ir prieš metus, dalyviai bėgdami matys nuostabaus grožio Trakų pilies peizažą, tačiau pastačius naują tiltą vietoje 4 ratų po 5 km reikės įveikti 2 ratus po kiek daugiau nei 10 km.

Šių metų Trakų pusmaratonyje, kuris skirtas paminėti 10 metų Lietuvos narystę Europos Sąjungoje, varžytis bus galima ne tik ištvermės sporto mėgėjams – tradiciškai laukia šiaurietiškojo ėjimo varžybos, šeimos ir jų atžalos gali dalyvauti 1 km komandiniame ir vaikų bėgimuose.

„Džiaugiamės, jog Trakų pusmaratonis tampa tradiciniu sporto renginiu, pritraukiančiu bėgikus tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Mūsų lūkesčiai šiemet paprasti – tikimės, jog lengvesnė trasa patiks dalyviams, laukiame didesnio bėgikų skaičiaus nei pernai, ir, žinoma, gero oro. Siekiame sukurti gražią sporto šventę tiek dalyvaujantiems varžybose, tiek Trakų miesto gyventojams ir svečiams,“ – šypsojosi E. Martinka.

Šių metų Trakų pusmaratonyje, kuris skirtas paminėti 10 metų Lietuvos narystę Europos Sąjungoje, varžytis bus galima ne tik ištvermės sporto mėgėjams – tradiciškai laukia šiaurietiškojo ėjimo varžybos, šeimos ir jų atžalos gali dalyvauti 1 km komandiniame ir vaikų bėgimuose. Tiems, kuriems 10 ar 21 km kol kas per rimtas iššūkis, savo jėgas siūloma išmėginti 5 km nuotolyje. Visi renginio dalyviai, sėkmingai kirtę finišo liniją, bus apdovanoti specialiai Trakų pusmaratoniui sukurtais atminimo medaliais.

Varžytis kaip visuomet gali ir įmonių kolektyvai, kurie yra kviečiami dalyvauti „General Financing“ Trakų pusmaratonio sportiškiausios komandos konkurse. Norint laimėti šį titulą, tereikia suburti kuo daugiau kolegų ir renginio dieną būti gausiausiu kolektyvu. O įmonė „Greitasis kurjeris“ drąsiai meta iššūkį kitoms organizacijoms, tuo parodydama savo abejonę, jog Trakų pusmaratonyje gali atsirasti gausesnis kolektyvas nei jų bėgimo klubo „Greitasis kurjeris“ komanda. „Greitasis kurjeris“ pažada nemokamai Lietuvoje išsiųsti tiek laimėjusios organizacijos laiškų, keliais nariais jų komanda bus gausesnė už „Greitojo kurjerio“ kolektyvą.  

Į visas „General Financing“ Trakų pusmaratonio rungtis reikalinga išankstinė registracija. Daugiau sužinoti apie renginį bei užsiregistruoti galima interneto svetainėje www.trakupusmaratonis.lt.

„General Financing“ Trakų pusmaratonio organizatoriai šiemet prisideda ir prie iniciatyvos „Mums rūpi“. Ši Airijos lietuvių bėgikų klubo iniciatyva ragina atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų dienos centrus Lietuvoje ir paremti juos finansiškai. Akcijos sumanytojai paramą vaikų dienos centrams Lietuvoje rinks oficialių, mėgėjams skirtų, įvairių distancijų bėgimo varžybų metų skirtingose pasaulio šalyse – Airijos lietuvių bėgikai jau dalyvavo Paryžiaus maratone ir Dublino „Great Ireland Run“ 10 km bėgime. Prie iniciatyvos „Mums rūpi“ taip pat prisijungė Čikagos lietuvių bėgikų klubas, pavieniai Lietuvos ir užsienio šalių bėgikai. Apie iniciatyvą daugiau sužinoti galite: http://bit.ly/OvOwCm

Planuodami savo bėgimų startus, nepamirškite, jog galite dalyvauti 4 etapų „Nippon Auto“  taurės varžybose. Užsiregistravę į „General Financing“ Trakų pusmaratonį, Olimpinės dienos bėgimą, „General Financing“ ekstremalųjį bėgimą ir Vilniaus 10km bėgimą ir sudalyvavę bent 3 iš 4 etapų, rinksite taškus. Įvairiose amžiaus grupėse, 3 bėgikai, surinkę daugiausiai taškų, bėgimo sezono pabaigoje bus apdovanoti įspūdingomis taurėmis. Daugiau informacijos apie „Nippon Auto“ taurę: http://bit.ly/1pJarE4.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką