2009 10 13

Trečiasis rezultatyvus Zubraus perdavimas NHL

Trečią rezultatyvų perdavimą penktose 2009–2010 metų sezono NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o po trečiosios pergalės iš eilės Naujojo Džersio „Devils“ klubas su 6 taškais išsaugojo ketvirtą vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje.
D.Zubrus šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą
D.Zubrus šiose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:2 (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0) nugalėjo antroje pozicijoje Rytų konferencijos Pietryčių pogrupyje esančią Vašingtono „Capitals“ (6 tšk.) komandą.

Po rezultatyvaus lietuvio perdavimo trečiame kėlinyje (53:34) mačo rezultatą (2:2) išlygino Davidas Clarksonas, o pirmo įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Brianas Rolstonas (28:18).

Per mažiau nei 16 minučių (15:40) D.Zubrus kartą netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą bei išvengė baudos minučių.

Be trijų rezultatyvių perdavimų, nė vieno įvarčio šiame sezone nepelniusio Lietuvos ledo ritulininko sąskaitoje per penkerias naujojo sezono rungtynes yra dvi baudos minutės. Pirmadienio mače arenos šeimininkai pirmavo po Mike'o Greeno (09:06) ir Mike'o Knuble'o (14:16) įvarčių pirmame kėlinyje.

Baudinių serijoje „Devils“ vartininkui Martinui Brodeurui pavyko atremti Aleksandro Siomino bei Aleksandro Ovečkino metimus.