2009 02 07

Trisdešimt trečioji Dainiaus Zubraus komandos pergalė

Trisdešimt trečiąją pergalę 52-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečiąją vietą Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (69 tšk.) klubas.
Dainius Zubrus
Dainius Zubrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:1 (3:0, 2:1, 0:0) nugalėjo tik keturioliktąją poziciją penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimančią Atlantos „Thrashers“ (41 tšk.) komandą.

Lietuvis per 14 žaidimo minučių (14:18) kartą netaikliai metė į varžovų vartus ir pirmajame kėlinyje atsėdėjo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Travis Zajacas (04:34), Johnas Maddenas (10:11), Davidas Clarksonas (14:42), Zachas Parise (23:49) ir Brianas Gionta (28:08).

Arenos šeimininkų ekipoje pasižymėjo Colby Armstrongas (22:05).