2012-04-29 11:35

Triumfą Rusijos čempionate šventusius ir aikštę nusiaubusius „Zenit“ sirgalius OMON pareigūnai mušė ir spardė

Sankt Peterburgo „Zenit“ sirgaliai taip šventė savo mėgiamos komandos triumfą Rusijos futbolo pirmenybėse, jog prireikė ir Rusijos OMON pareigūnų įsikišimo.
„Zenit“ sirgalių ir OMON pareigūnų susirėmimas Sankt Peterburge
„Zenit“ sirgalių ir OMON pareigūnų susirėmimas Sankt Peterburge / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Zenit“ rezultatu 2:1 įveikė Maskvos „Dinamo“ ir likus trims turams iki pirmenybių pabaigos užsitikrino čempionų titulą.

„Zenit“ sirgaliai po rungtynių įsiveržė į aikštę ir švęsdami pergalę ėmė draskyti vartų tinklą. OMON pareigūnai įsismarkavusius aistruolius bandė stabdyti ne tik specialiomis priemonėmis, bet ir juos spardė.

VIDEO: Зенит - Динамо. Прорыв после матча

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą