Tryliktas rezultatyvus Zubraus perdavimas NHL (video, nuotraukos)

„Devils“ nesėkmė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Devils“ patyrė nesėkmę.
Šaltinis: BNS
0

Tryliktą rezultatyvų perdavimą keturiasdešimt trečiose NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau antrą vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ (91 tšk.) klubas ketvirtadienį namuose po baudinių serijos 3:4 pralaimėjo Niujorko „Rangers“ (75 tšk.) ledo ritulininkams.

Po Lietuvos ledo ritulininko perdavimo trečio kėlinio pradžioje (43:53) įvartį pelnė Patrikas Eliašas ir arenos šeimininkai pirmavo (2:1).

D.Zubrus ketvirtadienio mače per 10 su puse žaidimo minutės (10:34) nė karto nemetė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Be trylikos rezultatyvių perdavimų, „Devils“ ekipos puolėjo sąskaitoje šį sezoną – 7 įvarčiai bei 24 baudos minutės.

Kitus įvarčius Atlanto divizione pirmaujančiai Naujojo Džersio komandai pelnė Ilja Kovalčiukas (05:21) bei Jamie Langenbrunneris (52:37).

Svečių, kurie iškovojo antrą pergalę iš eilės bei Atlanto divizione yra ketvirti, gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Dubinsky (37:32), Artiomas Anisimovas (49:40) bei Chrisas Drury (59:43), o pergalingą baudinį realizavo Erikas Christensenas.