2017 06 15

Trys Lietuvos paplūdimio tinklinio poros puikiai pradėjo kovą Europos jaunimo čempionate

Ketvirtadienį Austrijoje prasidėjo Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame dalyvauja net trys Lietuvos poros.
Paplūdimio tinklinio varžybos
Paplūdimio tinklinio varžybos / Augusto Četkausko nuotr.

Merginų E grupės pirmajame susitikime lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina (5 reitingas) per 44 min. 2-1 (21:14, 15:21, 15:12) nugalėjo latves Paulą Neciporuką bei Alisę Petersonę (28), o antrajame 2-0 (21:14, 21:17) įveikė Zoi Konstantopoulou bei Anastasią Yiasoumi iš Kipro (21).

Grupės turnyrą vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinusios mūsiškės penktadienį baigs akistata su baltarusėmis Viktorija Šalajevskaja bei Viktorija Siakretava (12).

Antroji Lietuvos pora Ieva Vasiliauskaitė bei Gerda Grudzinskaitė (31) pirmajame B grupės mače 0-2 (13:21, 19:21) pralaimėjo lenkėms Alexandrai Gromadowskai ir Martynai Klodai (2), bet antrajame 2-1 (21:17, 17:21, 15:11) įrodė pranašumą prieš olandes Juliją Wouters ir Katją Stam (15).

Penktadienį Lietuvos duetas žais su danėmis Sara Stief bei Frederikke Jensen (18).

Vaikinų turnyro pirmajame H grupės susitikime jaunieji lietuviai Patrikas Stankevičius ir Matas Navickas (9) 2-0 (21:14, 21:19) įveikė Moldovos atstovus Eugeniu Popadiuc ir Mihail Cuzuioc (24). Grupėje mūsiškių dar lauks akistatos su Turkijos ir Šveicarijos paplūdimio tinklininkais.

Europos jaunimo čempionate varžosi po 32 vaikinų ir merginų komandas. Į atkrintamąsias varžybas pateks po 24 ekipas.