2018 02 25

U.Andriukaitytė ir I.Zobnina iškovojo kelialapį į Europos sniego tinklinio čempionatą

Lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina triumfavo Gruzijoje vykusiame Europos sniego tinklinio turo etape ir iškovojo kelialapį į pirmąjį Europos sniego tinklinio čempionatą.
Irina Zobnina
Irina Zobnina / Augusto Četkausko nuotr.

Pusfinalyje sekmadienį mūsiškės 2-0 (11:9, 11:9) nugalėjo pirmąjį reitingą turnyre turėjusias čekes Michaelą Knoblochovą bei Anną Dostalovą, o finale po labai atkaklios kovos 3-2 (11:8, 7:11, 7:11, 13:11, 11:8) nugalėjo pajėgias ruses Kseniją Dabižą bei Kseniją Chakimzanovą.

Bronzos medalius iškovojo kita Lietuvos pora – Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė. Jos pusfinalyje 0-2 (9:11, 6:11) nusileido K. Dabižai bei K. Chakimzanovai, o mažajame finale po dramatiškos kovos 3-2 (5:11, 11:8, 14:16, 15:13, 11:9) nugalėjo M. Knoblochovą bei Anną Dostalovą.

Vyrų turnyre Lietuvos atstovai Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas užėmė penktąją. Su vienu minusu sekmadienį rungtyniavę lietuviai 2-1 (10:12, 11:7, 11:8) nugalėjo rusus Vsevolodą Bobrikovą ir Vladislavą Michaliovą, bet kovoje dėl patekimo į pusfinalį 0-2 (7:11, 7:11) nusileido kitai Rusijos porai Pavelui Rakusovui bei Jurijui Bogatovui.

Vyrų turnyre visas keturias pirmąsias vietas užėmė Rusijos tinklininkai.

Pirmasis Europos sniego tinklinio čempionatas vyks kovo 23-25 dienomis Austrijoje. Jame taip pat dalyvaus ir Lietuvos čempionėmis tapusios poros – Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė bei Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.