Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Sereikaitė: treniruojamės ir viešbučiuose (nuotraukos)

Vilija Sereikaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilija Sereikaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš paskutinio, ketvirtojo, pasaulio dviračių treko taurės etapo Lietuvos atstovės parsivežė du sidabro medalius. Į Vilniaus oro uosto laukiamąją salę trečiadienį popiet su daugybe dėžių ir supakuotais dviračiais įriedėjusios Vilija Sereikaitė ir Aušrinė Trebaitė sulaukė gėlių ir sveikinimų.

Net ir be lyderės Simonos Krupeckaitės Lietuvos moterų rinktinė sugebėjo Pekine iškovoti vietas ant prizininkų pakylos. 22 metų V.Sereikaitė moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse finišavo antra (3 min. 41,679 sek.). Tokios pačios spalvos medalį, tik moterų skrečo (40 ratų – 10 km) rungtyje, iškovojo 21 metų A.Trebaitė.

Lietuvos moterų rinktinė, kurią sudarė Vaida Pikauskaitė, V.Sereikaitė ir A.Trebaitė, liko per žingsnį nuo dar vieno apdovanojimo. Ji 3 km komandų persekiojimo lenktynėse kovoje dėl bronzos 1,609 sek. nusileido Kanados atstovėms.

Sportininkės buvo patenkintos rezultatais, tačiau tik V.Sereikaitei oro uoste pavyko ištraukti taurės etape laimėtą sidabro medalį – A.Trebaitės tokios pačios prabos apdovanojimas pasimetė tarp daugybės daiktų.

„Jokio poilsio nebus. Laukia pasirengimas pasaulio čempionatui, – sakė V.Sereikaitė. – Savaitgalį išvykstame į Kroatiją, kur tęsime pasirengimą kovo 24–28 dienomis Danijoje vyksiančioms planetos pirmenybėms.“

– Kinijos sostinės trekas buvo palankus?

– Pekino trekas ne pirmą kartą bandytas. Tiesa, rezultatai truputį žemesni nei pasaulio etape Kolumbijoje. Galbūt dėl šalčio ar oro sąlygų, galbūt, kad visi pavargę – juk paskutinis etapas.

– Kaip apibendrintum visą pasaulio taurės sezoną?

– Dalyvavau tik dviejuose etapuose. Visai normaliai. Dabar ruošiamės pasaulio čempionatui. Nedaug ir liko, bet mėginsime pasiruošti.

– Laiko trūksta?

– Laiko užtenka. Jau sekmadienį važiuosime į Kroatiją, kur šilčiau ir nėra sniego. Reikia plento ir visai kitokio darbo.

– Šis sezonas į pabaigą, kokie planai ateinantį?

– Šį sezoną didelių tikslų nebuvo. Kito sezono didžiausias tikslas – pasirengti ir patekti į olimpines žaidynes, nes nuo kito sezono prasideda atranka.

– Kokios ambicijos pasaulio čempionate?

– Visi ruošiasi, visi nori laimėti ir ką nors planuoti yra labai sunku. Be abejo, darysime viską, ką galėsime. Pernai 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse buvau trečia. Norėtųsi kuo geriau, bet planuoti sunku.

– Kodėl?

– Toks sportas. Būna, kad prieš savaitę labai gerai jautiesi, o ateina startas ir nebe taip važiuojasi. Tikiuosi, viskas bus gerai.

– Poilsio nebus?

– Nebus. Nakvojome Frankfurte ir jau viešbutyje darėme treniruotę. Bendras fizinis parengimas...

– Kas sunkiausia?

– Pakuoti visus daiktus ir dviračius. Tai užtrunka kone visą dieną. Kol viską suvynioji... Nelengvas darbas. Niekas nepadeda, viską reikia patiems daryti.

– Ar skiriasi Pekinas dabar ir pernai per olimpiadą?

– Oras. Dabar temperatūra žemiau nulio, o per olimpiadą buvo šilta.

„Pasiekėme tai, ką planavime. Dviratininkų pasirodymą vertinu gerai. Pekine sunku kovoti, nes Australijoje ir Naujoje Zelandijoje šilta, tad sportininkės iš ten buvo geros sportinės formos. Komandų persekiojimo varžybose iškovojome ketvirtą vietą ir pasiekėme rekordą. Tai teikia daug vilčių“, – dviratininkų pasirodymą vertino Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinis sekretorius Antanas Taučius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką