Vaitkus Lenkijoje užėmė 45-ą vietą

T.Vaitkaus viltys antrąkart startuoti „Tour de France“ lenktynėse sužlugdė traumos
„Scanpix“ nuotr. / Septintąjį etapą T. Vaitkus baigė su pagrindine grupe ir buvo 20-tas.
Šaltinis: BNS
0

Šeštadienį Lenkijoje pasibaigusiose septynių etapų „Tour De Pologne“ daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Astana“ komandos narys Tomas Vaitkus užėmė 45-ą vietą tarp 133-jų finišavusių sportininkų.

Bendroje lenktynių įskaitoje T.Vaitkus beveik dešimt minučių pralaimėjo nugalėtoju tapusiam pasaulio čempionui italui Alessandro Ballano.

Septintąjį etapą T. Vaitkus baigė su pagrindine grupe ir buvo 20-tas. Greičiausiai septintąjį etapą įveikė vokietis Andre Greipelis, 136,5 km numynęs per 2 valandas 55 minutes 39 sekundes.