2010 02 16

Vankuverio olimpiados medalių įskaitoje pirmauja Šveicarija

Po trečiosios XXI žiemos olimpinių žaidynių Kanadoje varžybų dienos komandų įskaitos lydere su trimis aukso medaliais tapo Šveicarija.
Vieną olimpinį aukso medalį Šveicarijai Vankuveryje iškovojo Dario Cologna, triumfavęs vyrų 15 km slidinėjimo varžybose. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Daugiausia apdovanojimų – aštuonis (po 2 aukso bei sidabro ir 4 bronzos) – turinti JAV rinktinė užima antrą vietą, o trečioje pozicijoje esančios Pietų Korėjos sąskaitoje – 2 aukso bei 1 sidabro medalis.

Iki šiol pirmavusi Prancūzija užima ketvirtą vietą, o sidabro apdovanojimą turinti Estija penkioliktą poziciją dalijasi su Australija bei Lenkija.

Šešiolika Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių medalių komplektų atiteko dvidešimties valstybių sportininkams (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, viso medalių).