Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Varžovo greitis įkvėpė Ramūną Navardauską pergalei

Ramūnas Navardauskas
Vytauto Mikaičio nuotr. / Ramūnas Navardauskas
Šaltinis: sportas.info
0
A A

"Garmin-Sharp" klubo dviratininkas 26 metų Ramūnas Navardauskas per metus iš trečiosios vietos užkopė į pirmąją Lietuvos čempionato atskiro starto lenktynėse.


Alytuje 38 km distanciją R.Navardauskas numynė per 45 min. 51 sek. Antrąją vietą užėmė praėjusių metų čempionas I.Konovalovas (46 min. 12 sek.), vilkintis „MTN Qhubeka“ klubo aprangą, trečiąją – pernykštis vicečempionas Gediminas Bagdonas (47 min. 12 sek.) iš „Ag2r  Mondiale“ klubo. Nugalėtojui atiteko 1000 litų čekis, antrosios vietos laimėtojui – 500 litų, trečiosios – 300 litų.

Po apdovanojimo šampano likučius į čempiono taurę supylęs R.Navardauskas pergalės gėrimu pavaišino savo pirmąjį trenerį Kęstutį Česaitį. 

Džiaugdamasis aukso medaliu dviratininkas prisipažino, kad planavo liepos 5-ąją su „Garmin-Sharp“ komanda startuoti labiausiai prestižinėse daugiadienėse lenktynėse „Tour de France“, tačiau prieš keletą dienų sužinojo, jog liko tarp atsarginių.

Nugalėtojui atiteko 1000 litų čekis, antrosios vietos laimėtojui - 500 litų, trečiosios - 300 litų.

Tiesa, ši žinia neišmušė profesionalo iš vėžių. „Nieko tokio. Tik gaila, kad tiek jėgų skyrus pasiruošimui “Tour de France„ dabar to įdirbio nereikės, vėliau kitoms lenktynėms vėl teks jį kaupti iš naujo“, – aiškino sportininkas, vadinamas vienu geriausių pasaulyje lyderių pagalbininku, bet ir pats neretai laimintis aukščiausio lygio varžybų etapus.

– Ramūnai, ar sunku buvo laimėti Lietuvos čempionato auksą?

– Tai atskiro starto lenktynės, todėl reikėjo parodyt, ką gali. Visiems buvo sunku. Viskas priklauso nuo kiekvieno sportinės formos, savijautos, trasos.

– Važiuodamas žinojote, koks yra Ignato Konovalovo tempas?

– Važiavome du ratus, todėl matėme, kur jis yra, galėjome pasižiūrėti, koks tavo laikas vienoje ar kitoje vietoje, koks jo. Galima buvo pasiskaičiuoti. Bet Ignas startavo praėjus dviem minutėms po manęs, todėl visai tiksliai nežinojau, kuris pirmaujam. Tiesą sakant, maniau, kad greičiau važiuoja Ignas. Tai man buvo kaip paskata pasistengti.

– Užteks jėgų grupinėms lenktynėms?

– Nežinau. Finišuoti gal užteks, o laimėti – nežinau. Viskas priklauso ir nuo kitų. Labai gerą formą pasiekę Ignas Konovalovas, Gediminas Bagdonas. Kasmet susirinkę vieni kitus patikriname, pabandome. Iš anksto nuspėti labai sunku.

– Ar ruošdamasis grupinėms lenktynėms mintyse jau susidėliojote, kaip įveiksite vieną ar kitą atkarpą?

– Prisipažinsiu, dar nemačiau trasos. Važiuosime pasižiūrėti, gal net kartu su Ignu ir Gediminu. 

sportas.info
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką