„Devils“ vartininkas atrėmė net 44 varžovių smūgius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Devils“ vartininkas atrėmė net 44 varžovių smūgius.
Šaltinis: BNS
0

Penktose NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi ketvirtadienį namuose 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė Karolinos „Hurricanes“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį – 3:2.

Pirmajame ketvirtfinalio mače „Devils“ savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1, o antrąsias rungtynes pralaimėjo po pratęsimo 1:2. Trečiame mače išvykoje sėkmė po pratęsimo lydėjo jau Naujojo Džersio ekipą – 3:2, o ketvirtą susitikimą 4:3 vėl laimėjo Karolinos ledo ritulininkai.

Ketvirtadienio rungtynėse per mažiau nei 12 žaidimo minučių (11:41) lietuvis dusyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Pergalingą įvartį antrame kėlinyje įmušė Davidas Clarksonas (31:22).

Rungtynių didvyriu tapo šeimininkų vartininkas Martinas Brodeuras, atrėmęs visus 44 varžovų smūgius. Atkrintamosiose varžybose  jau 23-ią kartą sausus vartus išsaugojęs M.Brodeuras pagal šį rodiklį pavijo visų laikų NHL lyderį Patricką Roy.

Šeštąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos šeštadienį žais „Hurricanes“ klubo arenoje.