2009 01 12

„Velniai“ neatsilaikė prieš „antinus“

Šešioliktą rezultatyvų perdavimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau lietuvio „New Jersey Devils“ klubas patyrė aštuonioliktą pralaimėjimą.
„Devils“ nepavyko išvengti pralaimėjimo išvykoje
„Devils“ nepavyko išvengti pralaimėjimo išvykoje / „Scanpix“ nuotr.

Šeštąją vietą su 51 tašku Rytų konferencijoje užimantys „Devils“ ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose 3:4 turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje esančios „Anahaim Ducks“ (49 tšk.) komandos pranašumą.

Po Lietuvos ledo ritulininko tikslaus perdavimo antrojo kėlinio pabaigoje (36:56) įvartį pelnė bei rezultatą išlygino (2:2) Davidas Clarksonas. Pats lietuvis per 15 su puse žaidimo minutės (15:34) nė karto nemetė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 16 rezultatyvių perdavimų, D. Zubrus per 42 reguliariojo sezono rungtynes pelnė 10 įvarčių bei gavo 43 baudos minutes. Likusius įvarčius svečiams pelnė Bobby Holikas (12:53) ir Zachas Parise'as (59:29).

Nugaėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Bobby Ryanas (15:21), Samuelis Pahlssonas (19:51) bei Chrisas Kunitzas (41:36 ir 56:27).

Kituose sekmadienio NHL reguliariojo sezono mačuose „Chicago Blackhawks“ 3:1 nugalėjo „Nashville Predators“, o „Edmonton Oilers“ 2:1 privertė pasiduoti „St. Louis Blues“ ledo ritulininkus.