Ketvirtfinalio serija dabar keliasi į „Hurricanes“ areną.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ketvirtfinalio serija dabar keliasi į „Hurricanes“ areną.
Šaltinis: BNS
0

Penktadienį antrąsias NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynes „New Jersey Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi namie po pratęsimo 1:2 pralaimėjo „Carolina Hurricanes“ ledo ritulininkams. Pastarieji išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

Pirmajame mače trečiadienį „Devils“ savo arenoje varžovus nugalėjo 4:1, o lietuvis tąsyk pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

Penktadienio rungtynėse per 15 su puse žaidimo minučių (15:28) D.Zubrus dukart metė į svečių vartus bei trečiajame kėlinyje (51:58) gavo dvi baudos minutes.

Arenos šeimininkai pirmavo po Zacho Parise'o (10:44) įvarčio, rezultatą iki pirmojo kėlinio pabaigos išlygino Ericas Staalas (19:35), o pergalingą įvartį pelnė Timas Gleasonas (62:40).

Trečiąsias bei ketvirtąsias Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos „Hurricanes“ arenoje žais sekmadienį bei antradienį.

Kitose penktadienio rungtynėse Pistbergo „Penguins“ 3:2 po pratęsimo įveikė Filadelfijos „Flyers“ (serija 2:0), o Vankuverio „Canucks“ 3:0 nugalėjo Sent Lujo „Blues“ ekipą (serija 2:0).