2009 02 10

„Velniai“ sutriuškino „Rangers“

Trisdešimt ketvirtą pergalę 54-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą Rytų konferencijoje užimantis Naujojo Džersio „Devils“ klubas.
„Devils“ vartininkas S.Clemmensenas atrėmė visus 27 varžovų metimus
„Devils“ vartininkas S.Clemmensenas atrėmė visus 27 varžovų metimus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį namie „velniai“ 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) įveikė šeštoje pozicijoje Rytuose esančius Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus.

Per mažiau nei 15 žaidimo minučių (14:46) lietuvis kartą metė į penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei po kartą kiekviename kėlinyje (13:53, 24:37 ir 49:24) gavo dvi baudos minutes.

Vieną įvartį arenos šeimininkams pelnė Bobby Holikas (28:00), du – Zachas Parise'as (29:27 ir 58:17).

„Devils“ vartininkas Scottas Clemmensenas atrėmė visus 27 varžovų metimus bei trečią kartą per savo karjerą NHL – pirmą sykį nuo 2003–2004 metų sezono – į savus vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kitose pirmadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Kalgario „Flames“ komanda 6:2 (1:2, 3:0, 2:0) sutriuškino Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus.