Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Velomaratone“ nusiteikusi dalyvauti ir Lietuvos kariuomenė

„Velomaratono“ akimirka
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / „Velomaratono“ akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Likus mažiau nei mėnesiui iki jubiliejinio – penktojo „Velomaratono“ starto, į renginį vis aktyviau įsitraukia įvairios organizacijos ir bendruomenės. Vienos organizacijos buria tarptautines komandas, kitos – skatina darbuotojus per metus įveikti bent 12 iššūkių. Nuošalyje nelieka valstybinės įstaigos ir netgi Lietuvos kariuomenė.

Aktyviausia tarp įmonių – prieš dvejus metus prie „Velomaratono“ iniciatyvos prisijungusi ERGO. Įmonių grupė yra ne tik renginio partnerė, bet ir aktyvi dalyvė, kuri šiais metais užsibrėžė suburti tarptautinę komandą. 

„Saugumo svarba neturi sienų. Tuo mes, kaip draudikas, įsitikiname beveik kasdien susidurdami su nelaimingais atsitikimais visose Baltijos šalyse, kuriose ERGO veikia. Džiaugiuosi, kad kaip tarptautinė komanda mes prisidedame prie socialinių iniciatyvų, skatinančių saugumą, puoselėjimo. Pavasarį kartu su kolegomis iš Latvijos ir Estijos dalyvavome Rygos bėgimo maratone, o dabar „Velomaratono“ metu su kolegomis estais ir latviais propaguosime saugią važinėjimo dviračiais kultūrą.

Mūsų bendrovėje nacionaliniai skirtumai jau seniai nebėra trūkumas, atvirkščiai, atviru dialogu bei vieninga komandine dvasia kuriama vertė ir supratimas“, – sakė Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje generalinis direktorius Saulius Jokubaitis.

Vienybėje – jėga, o tikėjime – mūsų visų pergalė

„Velomaratone“ entuziastingai nusiteikusi dalyvauti yra ir Lietuvos kariuomenė.  „Vienybėje – jėga, o tikėjime – mūsų visų pergalė“ –  tokiu šūkiu LK Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika su nemažu būriu krašto apsaugos sistemoje tarnaujančių karių ir civilių, su garbingai iškeltomis kariuomenės pajėgų vėliavomis, išbandys savo jėgas trasoje.

Lietuvos kariuomenė itin palaiko tokius sporto renginius kaip „Velomaratonas,“ nes jie ugdo pilietiškumą ir patriotiškumą,  stiprina kariuomenės ir visuomenės vienybę.

Tuo tarpu IT bendrovė „Baltic Amadeus“ savo darbuotojams atrinko 12 iššūkių, kuriuos skatina įveikti per metus.

„Kad dalyvavimas sporto varžybose būtų įdomesnis ir vienytų visus mūsų darbuotojus, sugalvojome savo vidinį iššūkį: atrinkome 12 varžybų visiems metams. Vienas jų – „Velomaratonas“. Tokiu būdu siekiame paskatinti aktyviau įsitraukti į įmonės vidinį gyvenimą, bet tuo pačiu ugdyti sveiką gyvenimo būdą“, – sakė „Baltic Amadeus“ marketingo vadovas Darius Dužinskas.

Idėjinio renginio autoriaus Benedikto Vanago teigimu, smagu, kad įmonės išnaudoja galimybę kurti kolektyvo komandinę dvasią.

„Kiekvienais metais sulaukiame vis didesnio bendruomenių įsitraukimo. Ypatingai skatiname pilietiškai nusiteikusius visuomenės narius bei organizacijas burtis į komandas bei „Velomaratone“ važiuoti už gražias idėjas ir iniciatyvas. „Velomaratonas“ yra puiki platforma, kuria pasinaudojus galima ne tik skatinti aktyvų darbuotojų, kolegų įsitraukimą, bet taipogi atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius klausimus“, – sakė renginio organizatorius.

Rugpjūčio 16 dieną baigsis nemokama registracija į didžiausią sporto renginį Lietuvoje – „Velomaratoną“. Po jos pabaigos besiregistruojantiems mėgėjams bus taikomas starto mokestis. Šis mokestis padidės sportininkams bei „Semi-sport“ dalyviams. Vaikų registracija iki pat starto išliks nemokama.

Rugpjūčio 24-ąją startuosiančiame penktajame „Velomaratone“ numatyta, kad renginys prasidės „Quadrum Business City“ sportininkų važiavimu. Su jais kartu startuos ir „Semi-sport“ grupė. Programą pratęs vaikų  važiavimas, o renginį vaikinuos gausiausias ERGO mėgėjų važiavimas. Taip pat šiemet ERGO visiems norintiems „Velomaratono“ dalyviams dovanos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką