2013 07 10

Vienuoliktajame „Tour de France“ dviratininkų lenktynių etape Ramūnas Navardauskas užėmė 73-ąją vietą

Prancūzijoje vykstančių prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių vienuoliktajame etape – 33 km asmeninėse lenktynėse laikui – „Garmin – Sharp“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas užėmė 73-ąją vietą.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas trečiadienį sugaišo 40 minučių 17 sekundžių ir 3 minutes 48 sekundes pralaimėjo antrąją pergalę šiose lenktynėse po dvejų metų pertraukos iškovojusiam dukart pasaulio čempionui asmeninėse lenktynėse laikui vokiečiui Tony Martinui:

1. Tony Martinas (Vokietija) 36 min. 29 sek.

2. Chrisas Froome (D. Britanija) atsiliko 12 sek.

9. Tomas Dumoulinas (Olandija) 1:45

10.Jonathanas Castroviejo (Ispanija) 1:52 ...

73.Ramūnas Navardauskas 3:48 ...

182.Asanas Bazajevas (Kazachstanas) 7:21

Po vienuoliktojo etapo bendroje lenktynių įskaitoje R. Navardauskas iš 120-osios pozicijos nukrito į 120-ąją ir lyderiui britui Christopheriui Froome'ui, kuris trečiadienį finišavo antras, pralaimi 1 valandą 28 minutes ir 8 sekundes: