2013 05 13

Vilma Rimšaitė pasaulio BMX dviračių taurės varžybose Argentinoje užėmė 4-ąją vietą

Pajėgiausia Lietuvoje mažųjų dviračių kroso (BMX) atstovė Vilma Rimšaitė, atstovaujanti Prancūzijos BMX klubui „Pays de La Loire“, ir diktuojanti madas Europoje, savaitgalį sėkmingai pasirodė antrajame šio sezono planetos BMX dviračių taurės varžybų etape Argentinoje.
Vilma Rimšaitė
Vilma Rimšaitė / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmojo etapo varžybas praleidusi 30-metė Lietuvos dviratininkė Argentinoje tarp 33 dalyvių užėmė ketvirtąją vietą.

V.Rimšaitę aplenkė tik nugalėtoja tapusi britė Shanaze Reade, antroji vieta atiteko Kolumbijos atstovei Marianai Pajon, o trečia finišavo olandė Laura Smulders.

Trečiasis planetos BMX dviračių taurės varžybų etapas Olandijoje vyks birželio 15-16 dienomis.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti