Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus miestas nusilenkė geriausiems 2010 metų sportininkams (nuotraukos)

Padėkos raštai buvo įtaikti apie 200 Vilniaus vardą garsinantiems sportininkams.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Padėkos raštai buvo įtaikti apie 200 Vilniaus vardą garsinantiems sportininkams.
Šaltinis: 15min
0
A A

Apie 200 sportininkų ir jų trenerių antradienį Vilniaus rotušėje atsiėmė padėkos raštus. Naujasis Vilniaus meras Raimundas Alekna nusilenkė geriausiems sostinės sportininkams.

„Daugelis jūsų garsina ne tik Vilniaus, bet ir visos Lietuvos vardą. Mes jumis labai didžiuojamės. Sportas yra ypatingai svarbi sritis – kultūrine, miesto reprezentacijos, politine prasme. Aš pats esu buvęs šioks toks sportininkas“, – sveikindamas pasaulio ir Europos čempionus bei prizininkus sakė buvęs Lietuvos lengvosios atletikos daugiakovės jaunimo čempionas R.Alekna.

Padėkos raštais jis pagerbė apie 200 sportininkų ir jų trenerių. Sveikinimų sulaukė ir jaunuoliai, ir veteranai, ir sportininkai su negalia.

„Mūsų svajonių svajonė yra, kad Vilnius taptų pačiu sportiškiausiu miestu visoje Lietuvoje. Kaip ir priklauso sostinei“, – teigė Vilniaus vicemeras Gintautas Babravičius.

Į iškilmingą padėkos vakarą geriausius miesto sportininkus sukvietę sostinės vadovai išgirdo ir įpareigojimų.

„Tikiuosi, kad sportininkų pasiekimų indelis atsispindės ir kitų metų Vilniaus miesto biudžete“, – pabrėžė Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generalinis direktorius Klemensas Rimšelis.

Sportininkai dėkojo už dėmesį

Tarp pagerbtųjų sportininkų netrūko garsių pavardžių – Europos jaunių (iki 18 metų) krepšinio čempionas Jonas Valančiūnas, pasaulio čempionas galiūnas Žydrūnas Savickas, pasaulio vicečempionė penkiakovininkė Donata Rimšaitė, Europos ir pasaulio karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė, Europos bronzos medalio laimėtojas imtynininkas Mindaugas Mizgaitis.

„Esu kilęs iš Utenos, bet Vilniaus miesto dėmesys man yra labai malonus. 2010 metai man buvo tikrai labai sėkmingi. Svarbiausia, jog tapome Europos jaunių krepšinio čempionais – juk pirmenybės vyko čia, Lietuvoje, Vilniuje“, – džiaugėsi J.Valančiūnas.

„Geresni mano karjeroje buvo tik 2005-ieji. Tuomet laimėjau visas 17 varžybų, o šiemet pirmas buvau 15 kartų ir vieną sykį antras. Taigi 2010-ieji man yra antri pagal gerumą“, – skaičiavo Ž.Savickas.

„Šie metai man buvo tikrai puikūs. Tačiau nesiruošiu užmigti ant laurų“, – džiaugėsi Europos karatė čempionė Rita Pivoriūnaitė.

„Tapau pasaulio vicečempione, Europoje laimėjau bronzą – apdovanojimų šiemet tikrai netrūko. Kitąmet prasidės kova dėl olimpinių kelialapių, reikės apginti iškovotus titulus, pabandyti laimėti dar daugiau“, – pridūrė D.Rimšaitė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką