Vilniaus riedulininkai penktą kartą tapo šalies čempionais

Šalies žolės riedulio čempionais vilniečiai tampa penktą kartą iš eilės
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Šalies žolės riedulio čempionais vilniečiai tampa penktą kartą iš eilės
Šaltinis: BNS
0

Trečiosiose 25-ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato superfinalo rungtynėse Vilniaus rajono „Ardo-Rudaminos“ klubas ketvirtadienį 4:1 (3:0) nugalėjo Vilniaus „Žuvėdros-Tauro“ ekipą bei penktą sezoną iš eilės laimėjo šalies pirmenybes.

Pirmąsias superfinalo iki dviejų pergalių rungtynes būsimieji čempionai pralaimėjo 2:3 (1:2, 2:2) po pratęsimo, o antrajame mače varžovus sutriuškino 8:0 (3:0).

Čempionato bronzos medaliai atiteko Širvintų „Intos“ riedulininkams, kurie mažajame finale dėl trečiosios vietos du kartus 5:0 (2:0) ir 1:0 (0:0) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0.

Temos: 1 Žolės riedulys