2009 07 04

Vimbldone triumfavo Serena Williams

Vimbldono teniso turnyro moterų vienetų finale Serena Williams 7:6, 6:2 įveikė savo vyresnę seserį Venus ir trečią kartą per savo karjerą tapo šio turnyro nugalėtoja.
S.Williams savo sąskaitą papildė beveik milijonu eurų
S.Williams savo sąskaitą papildė beveik milijonu eurų / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iki tol Serena Vimbldone triumfavo 2002 ir 2003 metais. 27 metų nugalėtojai įveikti Venus prireikė vienos valandos ir 26 minučių. Tuo pačiu Serena revanšavosi Venus už pralaimėjimą praėjusių metų finale.

AFP/„Scanpix“ nuotr./V.Williams nepavyko apginti titulo

„Mažoji“ Williams sesutė iškovojo jau vienuoliktą Didžiojo kirčio turnyro titulą. Šiais metais ji tapo Atvirojo Australijos čempionato nugalėtoja. Venus Vimbldono finale žaidė aštuntą kartą ir patyrė trečią pralaimėjimą. Williams seserų tarpusavio dvikovų santykis tapo 11:10 Serenos naudai.

Serena už šią pergalę savo kišenę papildys 995 tūkst. eurų, o jos sesuo tenkinsis 497 tūkst. eurų. Naujajame pasaulio reitinge Serena išliks antroje vietoje, o Venus – viena pozicija žemiau. Reitingo lyderė tebelieka Dinara Safina, ketvirtadienį 1:6, 0:6 pusfinalyje nusileidusi Venus Williams.