Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 19d. 14:44

Virgilijus Alekna apie VRM ministro patarėjo pareigas: „Bet kokia kaina nežadu likti poste“

Virgilijus Alekna
Alfredo Pliadžio nuotr. / Virgilijus Alekna

„Pagyvensime – pamatysime“, – apie savo darbą Vidaus reikalų ministerijoje (VRM) kalbėjo dukart olimpinis čempionas keturiskart geriausiu Lietuvos sportininku rinktas disko metikas Virgilijus Alekna.

Tačiau LTOK prezidento rinkimus pralaimėjęs ir sportinę karjerą baigęs V.Alekna nėra bedarbis.  Jis nuo 2011 m. dirba vidaus reikalų ministro patarėju sporto klausimais. Tačiau po Seimo rinkimų ministerijų vadovai keisis.

„Manau, kad praėjusį sekmadienį  vykę Seimo rinkimai ir naujasis Ministrų kabinetas neturės didelės įtakos mano tiesioginiam darbui. Mano pareigos nėra politinio pasitikėjimo, todėl nesvarbu, kokia partija kuruos Vidaus reikalų ministeriją ir kokios partijos atstovas užims ministro kėdę. Aš tikiuosi ir toliau dirbti patarėju sporto klausimais. Tačiau jei naujam ministrui nereiks mano pagalbos, tikrai nesilaikysiu posto, išeisiu“, – sakė V.Alekna.

- Tai neatmetate galimybės, kad po rinkimų ir naujo VRM ministro paskyrimo galite ir pasitraukti iš patarėjo posto?

- Reikia pabaigti vienus darbus, o jau tada žiūrėti...Galvoju, jog reikia ramiai dirbti ir po kurio laiko bus viskas aišku. Kol kas anksti kalbėti apie tai – liksiu aš savo poste, ar ne...

- Gal buvo kalbos apie kitus sporto postus?

- Nebuvo jokių kalbų.

-J ausitės įžeistas, jei teks išeiti iš ministerijos?

- Dar kartą kartoju, jog bet kokia kaina nežadu likti patarėjo poste. Jei mano paslaugų reikės naujam ministrui, aš pasirengęs dirbti – pasigirdus neigiamoms kalboms, trauksiuosi.

Kaip galima įsižeisti ar neįsižeisti – tai yra darbas ir į visus niuansus reikia žiūrėti ramiai.

- Gal po LTOK rinkimų nutarsite pratęsti sportinę karjerą?

- Ar to reikia? Iki kiek man tęsti tą karjerą? Iki šešiasdešimties metų? Užteks vilkti tą traukinį... Karjerą aš baigiau, bet nepasakiau, kad į rankas neimsiu disko. Vieną-kitą, o gal ir trečią  kartą per sezoną pamėtysiu, sudalyvausiu varžybose...

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:10
01:09
03:07

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką