Publikuota: 2009 sausio 7d. 15:09

Vokiečiai įveikė favoritus amerikiečius

Vokiečių mišri pora įveikė favoritais laikomus amerikiečius
„Scanpix“ nuotr. / Vokiečių mišri pora įveikė favoritais laikytus amerikiečius.

Australijoje 21-ą kartą surengtame tradiciniame aštuonių mišrių ekipų Hopmano taurės („Hyundai Hopman Cup“) teniso turnyre išsišoko vokiečiai.

Antrą pergalę iš eilės keturių komandų A grupėje iškovojo bei lyderius Slovakijos atstovus pasivijo Vokietijos tenisininkai. Trečiadienį jie 2:1 įveikė turnyro favoritę bei penkiskart taurės savininkę JAV rinktinę.

Vokietė Sabine Lisicki 4:6, 6:0, 6:4 nugalėjo amerikietę Meghann Shaughnessy, amerikietis Jamesas Blake'as 7:6 (7:3), 6:7 (7:9), 6:4 įveikė Nicolasą Kieferį, o lemiamame dvejetų susitikime vokiečiai varžovus privertė pasiduoti rezultatu 6:3, 3:6, 10:7.

Slovakų ir vokiečių mačas ketvirtadienį lems A grupės nugalėtoją, kuris pateks į turnyro finalą. Dėl trečiosios vietos A grupėje varžysis korto šeimininkai ir amerikiečiai. Hopmano taurės teniso turnyro Australijoje finale penktadienį žais grupių nugalėtojai. Prizų fondą sudaro 1 mln. Australijos dolerių.